ikili test nekadar bilen varmı

aryener

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008
124
0
arkadaşlar cumartesi 2li test yaptırmaya gidicem.nekadar olduğunu bilmiyorum fiyatının.bizden önce yaptıran arkadaşlar varsa yazabilirmi.birde sonuçlarınız nasıl çıktı?allah hepimize güzel sonuçlar göstersin yarabbim...

aryener ben yaptırdım. 45 ytl ye. başka bi hastanede sordum 60 ytl idi. yaklaşık bu civarlarda yani.

canım ben iki hafta sonra yaptıracağım özel hastanede yaptırıyorum öğretmenim fark olarak 50 ytl kan tahliline 35 ytl de ultrasyon farkı ödeyeceğim ama her hastanede farklı olabilir devlet hastanelerinde ücretsiz yaparlar hacettepede yaptıracaktım ama randövü alamadım çok yoğundu

teşekkür ederim ben ssklıyım bunuda ödermi ve sadece devt hastanesindemi yaptırmak gerekiyo?ben konyadayım ve kanı ankaraya yollayacaklarmış neden bilmiyorum randevu için aradığmda öyle dedi doktor.artık ne olur bilmem ama fark oluyormu hastane ile özel hastane aarasında diye düşünüyorum hangisi net sonuç verebilir acaba?

ben özel hastanede yaptırıyorum konturollerimi 85 ytl'ye yapıyorlarmış ikili testi 2 hafta sonra yaptırıcam inşallah bende

ben özel hastanede yaptırdım ankaraya gidiyo kanlar tahlil için ben de fark olarak 20 ytl verdim çok şükür sonuç düşük risk ıktı 2 hafta sonra 3'lümüz var

benimde ankaraya gidiyor tahliller öyle dedi doktor daha gitmedim ama.inşallah sorun çıkmaz.demekki heryerde farklı acaba devlet hastaneleri çok incelemiyormu o yüzdenmi düşük fiyatı?inşallah hepimizin sonuçları güzel çıkar.tek duam bu.

canım endişe etme devlet hastanesi yada özel hastane hiç farketmez o yüzden endişelenme özel hastanelerin fiyatları çok degişken oluyor emekli sandığından ssk dan veya bağkurludan farklı kesinti uyguladıklarından fiyatta farklı çıkıyor endişe etme zaten sonuçlar ankaraya gelecekse devlet hastanesinde yaptır boş yere para tuzağına düşme içini ferah tut inşallah hepimizin sonuçları güzel çıkar

canım bende 2 hafta sonra yaptıracağım testi
ben özel bir hastanede yaptmayı düşünüyorum
emekli sandığına bağlıyım ve 40 ytl fark ödeyeceğim
Rabbim hayırlı güzel sonuçlar almamızı nasip etsin inşallah

bende haftaya yaptıracağım kanlailgili bişey demedi doktorum ama ense ölcümünü kendi yapacak

bende haftaya yaptıracağım kanlailgili bişey demedi doktorum ama ense ölcümünü kendi yapacak

bende yarın gidiyorum yaptırmaya.burda özel de 70,00YTL imiş.benm sonuclarım da ankaraya gidicek.bu arada ben araştırdım ikili test iki şekilde oluyor.biri kan alıp bakıyorlar.diğeride dediğin gibi ense kalınlığını ölçüyor doktor.biliyorsunuz daum sendromu olan yavrularımız benzerler birbirlerine.enseden de anlaşılıyor yanı.hepimiz için hayırlı haberler inş.bende çok fazla tedirginlik var ama yaa :bbo:

canım ben iki hafta sonra yaptıracağım özel hastanede yaptırıyorum öğretmenim fark olarak 50 ytl kan tahliline 35 ytl de ultrasyon farkı ödeyeceğim ama her hastanede farklı olabilir devlet hastanelerinde ücretsiz yaparlar hacettepede yaptıracaktım ama randövü alamadım çok yoğundu
Heryer farklı gerçektende ben özel hastaneye gidiyorum bendende muayene için zaman zaman 30 ytl fark alınıyor.Kontrollere ücret vermiyoruz.
Emekli sandığıyla anlaşmaları böyleymiş.Bakalım benden ikili testi farkı ne kadar istenecek.

Kan da yapılıyor.

X