İki yuzlu eltim ve bana yasattiklari...

Kadın eşinizi taklit ediyormuş bak sizi değil sakin olun.

Gorusme ozaman kocanla olan dertlerini coz tokat yemissin aileci seni duaunmuyor bunlar bittide elti kaldi cozulmesi gereken

Gunlerce agladim ailemide huzursuz etmk istemedim intihr etmeye bile calistim kimse kimsenn ne yasadigini bilmiyo
Ben artık şu kimse kimsenin ne yaşadığını bilmiyor lafından cidden sıkıldım. O zaman neden buraya konu açılıp duruluyor? Madem anlamıyoruz.

Bu arada kendi canınızdan bile vazgeçme noktasına geldiniz madem intihar edene kadar boşanmak daha mantıklı bir hareket değil mi? Bu kadar mı canınızın kıymeti yok?

Gunlerce agladim ailemide huzursuz etmk istemedim intihr etmeye bile calistim kimse kimsenn ne yasadigini bilmiyo

Ne yasadiniz yazmamişsiniz ki. Biri benim yaptiklarimi yapip, delikten bakiyor diye degil intihar etmek sinirlenmem bile.
Çok abartiyorsunuz her şeyi.

Eşinizden elti yuzunden nasil tokat yiyebiliyorsunuz? Kocaniz dayakci olmasa hiç ama hiç bir nedenle size vurmazdi, elti bahane olmustur.

Dis kapi mutfak camina bakiyor isik vuruyor bakilmadigi zamn deliktn
Kapinin mercegindeki isiktan yaptiginiz cozumlemeye bakinca
Sizin de eltinizden pek farkiniz yok gibi.

Ama İşte bunlar hep işsizlikten
işsiz, boşta kalinca can sıkıntısından birbirinize sariyorsunuz.
"acaba bugun kendime neyi dert edinsem" diye dert arayip, dertsiz basiniza dert sariyorsunuz.

Kocanızdan yediğiniz şamar gördüğünüz şiddet karşısında nasıl eltiyi suçlayabiliyorsunuz? Bu beni kıskanıyor ne yapıyorsam yapıyorcular da bir bana mı komik geliyor; benim yengem marketten temizlik ürünü alsa başkasında aynı ürünü görse benden gördü de aldı der, milyonlarca insanın giydiği üstü bir komşusunda görse bu da beni taklit ediyor der. Hastalıklı bakış açıları bunlar. Altı üstü aynı aile apartmanında (aile apartmanı pişmanlıktır) yaşayan aşağı yukarı aynı imkânlara sahip kadınlarsınız, kıskançlık yarışı komik oluyor.

Birilerine saldirmaya yer ariyor gbi bu kotu yorum yapanlar cvp vermiyorum onlara
Size tokat atan eşinize bari cevap verseydiniz. Gelmiş burada elti şöyle elti böyle diyorsunuz. Tokadı hazmediyorsunuz ama elti yüzünden olduğu için unutamıyorsunuz. İnsan kendisine vuran şiddet gösteren birine nasıl eşim kocam diyebiliyor anlayamıyorum.
Özel sigortayı hava atmak için mi koşup söylediniz? İnsan nefret ettiği kişiyle konuşmaz hatta aynı ortamda bile bulunmaz.

Siz huzursuz olacağınıza biraz eşiniz huzursuz olsun. Boşvermeyi öğrenin. Gitmeyin.

Kuma gemisi yürür de elti gemisi yürümez. Keseler ortaksa, evler altlı üstlüyse hele zerre imkân yok. İki gün iyi anlaşılsa üçüncü gün gerginlik kesin çıkar. Benim kv 60'ını aştı hâlâ eltisiyle problem yaşıyor ne diyebilirim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…