iki lafın belini kıracak kimseler yokmu hadi buyrun.

evlendikten sonra 5 kilo aldım göbek çıktı yanlar çıktı. ben spor yapmayı çok severim bana çok iyi doping oldu.teşekkkür ederim.

benimeşimde benim kiloma takmış durumda kilom 70 bu arada göbeğim çok göze batıyo banada sana alayım dedi bnde istemedim .kilo vermeye yardımı olurmu koşu bandının yoksa üzerine yarım ekmek arası ile çıkarsam dahamı çok alırım.

Ben 4 yıldır falan aralıklı spor yapıyorum . spor vücudu sıkılaştırıyor , acaip stres atıyorum spor yaparken tavsiye ederim. Yarım ekmekle çıkarsan olmaz emme.

uyuyamadım 5 te kalktım anca gördüm mesajını

kusura bakma canım anca uğrayabildim.çok güzel birşey oldu.gemeye arkadaşıma gittim demiştim ya tekrardan gittim arkadaşım hamile idi erken doğum yaptı dün akşam hastanedeydim o nedenle bnde şimdi gördüm yeni geldim eve.

nerelerdesin nazlı:)

Bebekten firsat bulamiyorum ki uyudugunda ev isleri temizlik yemek derken gun bitiyo zaten aksamlari yine girmeye calisiyorum. Kosu bandi alanlar ilk basta heves yapiyolar sonra ikinci el fiyatina satisa ins seninkinin sonuda oyle olmaz

Ay ne güzel Allah analı babalı büyütsün. Cinsiyeti ne adı ne:)

canım valla çok yoğundum bugün . Napioyorsun nasılsın? Spagetti koydum ocağa o arada bakıyım dedim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…