İki kez düşük kalp durması ve boş gebelik

seymaozle

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2022
380
138
Kalp durması

Son düzenleme:
Devlette ise 45 sürüyor canm bu sırılar boş gebelik çok duyulmaya başladı bende bebeğimi kaybettim 29 haftalık iken şimdi tekrar hamileyim doğal yollarla mfk yöntemi denedik instagramda doktorun tavsiyesi ile iki gebeligimde o şekilde yedi şimdilik sağlıklı ilerliyoruz doktor bize 3 ay korun demişti genetik bölüm sadece hafif pıhtılaşma çıktı onda da asprını kullanıyorum

Çok geçmiş olsun 29. Haftada neden oldu acaba gebelik kaybınız. Evet Devlette vereceğim şehir hastanesinde 3. Gebeliği sağlıklı olan insanlar yazarlar inşallah çünkü 3. Denemeye bile korkuyorum

Çok geçmiş olsun 29. Haftada neden oldu acaba gebelik kaybınız. Evet Devlette vereceğim şehir hastanesinde 3. Gebeliği sağlıklı olan insanlar yazarlar inşallah çünkü 3. Denemeye bile korkuyorum

Teşekkür ederim 3 aylık iken ense kalınlığı vardı sonra temiz çıktı ama 29 haftada aniden durdu kalbi

Teşekkür ederim 3 aylık iken ense kalınlığı vardı sonra temiz çıktı ama 29 haftada aniden durdu kalbi
Genetik bölümü direk haftası büyük olduğu için bebeği değil bizi incelediler kan pıhtılaşması çıktı ama ölüm sebebi bu da değilmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…