iki kasığımdada şiddetli kramp

Patricia

sil baştan başlamak gerek
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
2.892
13
43
Arkadaşlar her ay aynı heyecan ve aynı hüsran mirmirmirmir
Ama sanki bu ay bi başka, !!! yumurtlama dönemimde bir kaç çalışmamız oldu :)
ve o gunun bir kaç gün sonrasından itibaren kasıklarımda ve karnımda kasılmalar oluyor:)
yanı kasılmalar sadece kasığımda değil (kasık derken acaba tan olarak nereyı kastediyorlar) :) ve en son olarak dün gece ama saniyelik olarak resmen sağ ve sol kasığıma aynı anda şiddetli bir kramp girdi ve geçti hemen. ama bunun haricinde hiç bir belirtimde yok maalesef :1no2:
17sinde regl olucam bir haftam kaldı. implantasyon kanamasıda olmadı. dün evde test yaptım oda negatif.
Şimdi arkadaşlar. tamam adet belirtilerine çok benziyor ama bukadar erken başlaması düşündürdü bu kasılmaların siz ne düşünüyorsunuz?:nazar:

arkadaşım zaten gebelik belirtileri ile adet belirtileri aslında hemen hemen aynıdır
ayrıca adetine 1 hafta varken test yaparsan tabikide pek çıkmaz,adet gecikmesinden sonra bile hamişsen silik çıkar..test için çok erken bir zaman..beta hcg de çıkabilir anca.yani kan testinde.
Yaşadığımız belirtilerin çoğu yalancıdır..
En güzel gebelik belirtisi ise adet gecikmesidir
kendini böyle kasmana hiç gerek yok,evet biliyorum heyecanlısın sabırsızsın,ama bu sadece kendini yıpratmana ve yormana yol açar..
bence kendini y ormadan adet gününü bekle derim ben..
ayrıca 1 hafta erken başlaması olabilir..bu seferde böyle olmuştur yani..
yemeği herkes güzel yapmaya çalışır,ama bazen dibi tutar,suyu çeker vs vs..
o açıdan bak bu kadar kendini dinleme

arkadaşım zaten gebelik belirtileri ile adet belirtileri aslında hemen hemen aynıdır
ayrıca adetine 1 hafta varken test yaparsan tabikide pek çıkmaz,adet gecikmesinden sonra bile hamişsen silik çıkar..test için çok erken bir zaman..beta hcg de çıkabilir anca.yani kan testinde.
Yaşadığımız belirtilerin çoğu yalancıdır..
En güzel gebelik belirtisi ise adet gecikmesidir
kendini böyle kasmana hiç gerek yok,evet biliyorum heyecanlısın sabırsızsın,ama bu sadece kendini yıpratmana ve yormana yol açar..
bence kendini y ormadan adet gününü bekle derim ben..
ayrıca 1 hafta erken başlaması olabilir..bu seferde böyle olmuştur yani..
yemeği herkes güzel yapmaya çalışır,ama bazen dibi tutar,suyu çeker vs vs..
o açıdan bak bu kadar kendini dinleme

canım yaaa naber nasılsın? göremiyorum senı uzun zamandır. bir kaç kere konuşmuştuk senınle, nasıl sen hamile kalabildinmi?
bu arada benim nick değişti o yuzden belki hatırlamayabilirsin?:teytey:

canım yaaa naber nasılsın? göremiyorum senı uzun zamandır. bir kaç kere konuşmuştuk senınle, nasıl sen hamile kalabildinmi?
bu arada benim nick değişti o yuzden belki hatırlamayabilirsin?:teytey:

evet hatırlayamadım
hamileyim 14.haftadayım..sen nasılsın

AY CANIMM hayırlı uğurlu olsun. allah sağlıklı büyütmenizi nasip etsin. ilk nickim esra arı dı ama tanımazsın tabi günde yüzlerce bayanla yazışıyoruz ve hep aynı konu :)
neyse salıcakla kall

çok teşekkür ederim canım Allah en yakın zamanda sanada nasip etsin
ama bu kadar fazla saplantı yaparsa olmaz :)

çok teşekkür ederim canım Allah en yakın zamanda sanada nasip etsin
ama bu kadar fazla saplantı yaparsa olmaz :)

yookk allahtan oyle çok fazla saplantı stres halınde değilim. ama tabı arastırıyorum ve bundanda kendımı alamıyorum. her dakka zaten bu sıtedeyım :) zaten prolaktin yüksek dahada kasarsam kendımı olmaz eminim :):1no2:

X