İki hamilelik arasında ki farklar cinsiyeti etkiler mi ?

Yagmur2105

Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2022
32
10
30
Kızlar merhaba 7 aylık bir kızım var ve 3 aylık hamileyim
İlk hamileliğim çok zor geçmişti hamilelik reflüsü..
Kokular, bulantı, zayıflama derken ilk 5 ay kabus gibiydi sonra düzeldi hamileliğimin son 3 ayında.

Çok şükür bu hamileliğim de çok rahatım yalnızca fazlaca halsizim,
Size sorum şu iki hamileliğim birbirinden farklı bu cinsiyeti etkiler mi?? Tecrübeli annelerden fikir rica ediyorum

Evet etkileyebilir kızlarda betahcg daha fazla salgilaniyormus o yüzden bulantı kusma fazla oluyormuş, sizinle aynı durumda sayılırım benden cinsiyetini çok merak ediyorum

arkadasimin iki hamileliği de aynı gecti. ikisinde de enerjikti, mide bulamtısı yasamadı, fazla kilo almadı, istah açılması olmadı vs. biri erkek biri kız oldu yani illa ki farklar oluyordur ama sanırım bedeninizin hamile kaldığınızdaki fizyolojik durumu da çok etkiliyor yaşadıklarınızı.

benim üç bebem var ilk bebekde sadece sabahlar az bulantim oldu oda 3 hafta falan oldu ama 2 ci ve 3 cü beberde 24 saat kustum kizlar beni öldurdu. bir tek aşermem ayniydi erkekde belim agriyodu kizlarda karnim erkek bebek aşagidaydi kizlar sanki midemde oturmuştu bide erkek bebiş karnimi deliyodu kizlar arada uyuyolardi hic oomazsa

Ay çok şükür iki hamileliği farklı geçenler varmış mutlu oldum buna

Evet etkileyebilir kızlarda betahcg daha fazla salgilaniyormus o yüzden bulantı kusma fazla oluyormuş, sizinle aynı durumda sayılırım benden cinsiyetini çok merak ediyorum
Teşekkürler. İlk hamilelik zor ikincisi daha kolay oluyor zaten de diyen çok oluyor ondan merak etmiştim.

Evet muhtemelen bende öyle düşündüm anneminde kız çocuğu ve erkek çocuğunda ki tüm gebelikleri aynı geçmiş cinsiyet etkilememiş bende bariz farklar olunca sormak istedim.

Evet muhtemelen bende öyle düşündüm anneminde kız çocuğu ve erkek çocuğunda ki tüm gebelikleri aynı geçmiş cinsiyet etkilememiş bende bariz farklar olunca sormak istedim
teşekkürler çok aydınlatıcı oldu

cinsiyetiniz belli oldumu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…