İki gebelik testi pozitif çıktı ama kanda negatif çıktı ne yapmalıyım

esra65

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2024
9
1
24
Hanımlar selamlar:) ben son üç günde iki tane gebelik testi yaptım biri normal test biri erken gebelik testi ikisi de çift çizgi çıktı hastaneye gittim kan verdim. Kanda negatif çıktı ama aynı zamanda gebelik belirtileri yaşıyorum reglime henüz birkaç gün var. Sizce ne yapmalıyım lütfen öneri verin.

Merhaba, testlerin resimleri var mı
Belki kuruma çizgileridir

Kuruma çizgisi değil çünkü erken gebelik testinde zaten bir dakika içinde çıktı yanımdaki insanlar da gördü şimdi duruyor kurudu tabi de ilk dakikalarda belirdi zaten ikinci çizgi yine şimdi çeker atarım ya valla çok kafam karıştı

Kuruma çizgisi değil çünkü erken gebelik testinde zaten bir dakika içinde çıktı yanımdaki insanlar da gördü şimdi duruyor kurudu tabi de ilk dakikalarda belirdi zaten ikinci çizgi yine şimdi çeker atarım ya valla çok kafam karıştı
Geç döllenme olabilir. Erken gebelik testinizi görebilirsek ona göre yorumlardır. Bazen testler yanıltadabilir. Markası nedir?

Canım kan net sonuç verir. O testler yanıltır. Kanda çıkmadıysa negatiftir. Kaç çıktı kanda beta

Geç döllenme olabilir. Erken gebelik testinizi görebilirsek ona göre yorumlardır. Bazen testler yanıltadabilir. Markası nedir?
Yüklemeye çalıştım da siteye beceremedim sanırım silik bir çizgi telefonda net çıkmıyor ama bariz belli gözle görünüyor. Regl olmama daha var ben de acaba ondan mı acaba kanda çıkmadı dedim ama kan kesin sonuçmuş bilmiyorum

Yumurtlama dönemi değil yumurta çatlatma dönemi yani döllenemeyen yumurtalar artık çatlıyor yumurtlama dönemim bitti dışarı atılmaya hazırlanıyor yumurtalar kızlar

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-18-10-29-02-775_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-07-18-10-29-02-775_com.android.chrome-edit.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 211
Hanımlar selamlar:) ben son üç günde iki tane gebelik testi yaptım biri normal test biri erken gebelik testi ikisi de çift çizgi çıktı hastaneye gittim kan verdim. Kanda negatif çıktı ama aynı zamanda gebelik belirtileri yaşıyorum reglime henüz birkaç gün var. Sizce ne yapmalıyım lütfen öneri verin.
Merhabalar bende gebelik testinde iki net çizgi gördüm bugün kan testim <2 çıktı adetime 6 gün var sizce yükselirmi değer

Merhabalar bende gebelik testinde iki net çizgi gördüm bugün kan testim <2 çıktı adetime 6 gün var sizce yükselirmi değer
Ben regl oldum. umutlanma bence sonra üzülüyor insan çünkü.6 gün varsa yumurtaların çatlama sürecine girmiştir. Doktor negatif dediyse negatiftir bence.

Gebelik belirtileri oldukça fazla 10dk içinde çift çizgi umutlanmıştım kan testi yanılma payı varmıdır

Eklentiler

• IMG_20240724_025428.jpg
    IMG_20240724_025428.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 147
Snucum bu şekilde çıktı adet tarihine altı gün var

Eklentiler

• 1721855259921270325401412880789.jpg
    1721855259921270325401412880789.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 151
Gebelik belirtileri oldukça fazla 10dk içinde çift çizgi umutlanmıştım kan testi yanılma payı varmıdır
Bende de aynısı oldu ama regl oldum. Tabi sende de aynısı olacak diye bir kaide yok ama bence umutlanma sonra boşluğa düşüyor insan. Ben de de belirti vardı koku hassasiyetim kusmam bulantım hepsi vardı birsürü test yaptım hepsi pozitif çıktı aynı senin attığın gibi çizgiler belirgindi. Bence kanın yanılma payı yok. Sen yinede bekle dikkat et ağır falan kaldırma ilaç alma belli olur zaten ama umutlanma yok gibi düşün. Şahsi fikrim

Bende de aynısı oldu ama regl oldum. Tabi sende de aynısı olacak diye bir kaide yok ama bence umutlanma sonra boşluğa düşüyor insan. Ben de de belirti vardı koku hassasiyetim kusmam bulantım hepsi vardı birsürü test yaptım hepsi pozitif çıktı aynı senin attığın gibi çizgiler belirgindi. Bence kanın yanılma payı yok. Sen yinede bekle dikkat et ağır falan kaldırma ilaç alma belli olur zaten ama umutlanma yok gibi düşün. Şahsi fikrim
Haklısın ben çok umutlandım stres yaptım yorum için çok teşekkür canım 😉

X