İki düşük sonrası gebelik !!!!!

eelif ismail

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2022
30
4
28
Merhabalar!
İki düşüğüm var birincisi 2021 senesinde 6 haftalık iken ikinci düşüğüm ise Şubat ayında yine 6 haftalık iken. Düşük sonrası yapılması gereken tüm tahlileri yaptırdım herşey normal çıktı Doktorumun demesine olabilir şeyler bunlar . İki kez adet oldum düşükten sora . Doktorum istersem hemen hamile kalabileceğimi söyledi vitamin ve mineral takviyesi verdi sadice . Benim sorum 2 düşük sonrası sorumsuz hamile kalan varmı aranızda ve ne zaman hamile kaldınız yardımcı olursanız sevinirim çünkü böyle konular kolay asilmiyor ve ben herşeyden çok istiyordum anne olmayı

Merhaba ben anne hiç olamadım, ama arkadaşım 3 kez düşük yaptı 6 aylık ölü doğum 1 aylık dış gebelik 3 aylıkta kürtaj olmuştu , hamile kalmakta sorun yaşamıyor ama tutunmakta zorlanıyo bebek pıhtılaşma demişler ama oda onun üstüne düşmedi öyle .. kürtajdan 3 ay sonra hamile kaldı bildiklerim bukadar bence eğer herşey normalse biraz akışına bırakın bende pko var 4 yıla gircez asla mutluluk göz yaşları dökemedim 🤷🏻‍♀️ vakti zamanı var demek🙏🏼🧿

Merhaba ben anne hiç olamadım, ama arkadaşım 3 kez düşük yaptı 6 aylık ölü doğum 1 aylık dış gebelik 3 aylıkta kürtaj olmuştu , hamile kalmakta sorun yaşamıyor ama tutunmakta zorlanıyo bebek pıhtılaşma demişler ama oda onun üstüne düşmedi öyle .. kürtajdan 3 ay sonra hamile kaldı bildiklerim bukadar bence eğer herşey normalse biraz akışına bırakın bende pko var 4 yıla gircez asla mutluluk göz yaşları dökemedim 🤷🏻‍♀️ vakti zamanı var demek🙏🏼🧿
Haklısın Allah en iyi zamanı bilir. Allah'ım her isteyene nasip etsin inşaallah.

X