iki aydır burnum tıkalı

serapkayra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
743
74
41
offf arkadaşlar iki ay oldu burnum tıkalı, spreyde kullandım tık yok açılmıyor deniz suyuda denedim.. odamıda nemlendiriyorum peteğin üzerinde su kabı var.. deliricem yaaa.. çok kötü etkiliyor beni insan içine çıkma istemiyorum konuşamaz hala geldim şu son günlerde iyice tıkandım.. kbb ye gidicem antibiyotik vericek çünkü spreyler bir işe yaramadı ve ben ısrarla hamileyken antibiyotik kullanmak istemiyorum .. başka bir çaresi bildiğiniz bir şey varsa yardımcı olurmusunuzzzz.... senağlama

Serapcımmm burnun tıkalı muhtemelen sinüzit olmus sendeki 2 aydır geçmedigine göre ki nerde biliyosun diceksin bendede kronik sinüzit ve faranjit var ameliyat bile oldum ama gecmedi mi gecmiyo meret iste... Antibiyotige gelince korkma bence cunku doktorun mutlaka gebelikte kullanılabilcek bisi onerir bende suan kullanıyorum mesela idrar yollarım için... Onemli olan senin sıkıntının giderilmesi saglıklı nefes alamıyosunnn, ve burnundaki de iltihapp... Cok cok gecmis olsun cnmm

evet canımm çok teşekkürler ilgin için... bende zaten sinüzit var malesef geçen yıl tedavi görmüştüm hamileliğime kadar çıkmamıştı bir daha şimdi tekrar dan çıktı malesef hamilelikte hormonlarda tetikliyormuş. dediğin gibi antibiyotik kullanmadan olmayacak malesef... kbb ye gidicem haftaiçi..

merhaba arkadaşlar bendede aynı sorun var 6 aylık hamileyim ve yaklaşık 2 aydır burnumda tıkanıklık var ve sıcakda başım ağrıyor ağrı alnımdan başlıyor klima veya elektrikli ısıtıcılarda çok başım ağrıyor bende sinüzitten şüpheleniyorum hamilelikten önce böyle bir sorunum yoktu hamilelikte sinüzit problemi çıkan varmı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…