Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu İKEA HENSVIK bebek odası alan arkadaşlar bi bakarmısınız?

bahargunesi

Guru
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2009
697
94
kızlar kızımın beşiği var 1,5 senedir beşiğin çekmeceleri ve kendi gardrobumu kullandığım için bebek odasına ihtiyaç duymamıştım ama İkea'nın hensvık serisini gördüm gardrop ve alt değiştirme ünitesi var(bu ünite dolap olarak ta kullanılabiliyor) yalnız şifonyeri yok. başka bi seri ile kombinlemek istiyorum.boyutları normalden küçük ama idare eder.çok pahalı birşey alamayacağım için ikeadan almayı düşündüm daha önce siz veya çevrenizden alan varsa yorumlarınızı bekliyorum.kalitesi nasıl 5-6yıl belki daha fazla kullanılırmı?sehir dışındayım istanbula gittiğimde yakından inceleme şansım olacak ama sizlerden de yorum bekliyorum:)

Son düzenleme:
bebk odasıyla ilgili herhangi bir bilgim yok:44: ama evimize ikeadan dolap aldık hem fiyatı çok pahalıydı hemde çok kaliteli bişey çıkmadı ayrıca montajını ve sevkiyatınıda size yaptırıyolar eğer montaj ve sevkiyat istiyorsanız ek ücret talep ediyolar

anladım canım benim de daha önceden koçtaş tecrübem var mobilyası gerçekten çok kalitesizdi ama ikea ile ilgili bilgim yoktu. gidip yerinde inceleyeceğim bakalım

İkeadaki bebek yataklarına biz de baktık, boyasının bir standartı kalitesi vardır diye oradan almayı düşündük ama sonra vageçtik. Eni çok dar çünkü, 60cm ve her modelinin eni bu kadar, alternatifi yok. 5-6 yaşına kadar yatabileceğini sanmıyorum, en fazla 3. Kombinasyon yapmak istiyorsanız aynı modelin dolabı falan da oluyor diye biliyorum.

benim kızımın kendi beşiği var, hem beşiğe uyması açısından hemde hesaplı olduğu için nette baktım ikeanın gardrobu ve alt değiştirme dolabını beğendim. geçenlerde istanbula yolum düştü mağazada inceledim gardrobun boyutları gerçekten küçük ama hiç yoktan iyidir,sanırım ikeadan hensvık gardrop ve malm şifonyer alıcam 7-8 yaşına kadar eşyalarını koyabiliriz hatta dayanırsa daha fazla da kullanabiliriz :)

i
ikea bebek gardrobunun içinin resmi yok sitesinde. siz yakından görmüşsünüz. acaba içinde kaç raf-bölme var bebekler için içi yeterli mi sizce? teşekkür ederim...bebeğiniz şimdiden hayırlı olsun sağlıkla gelsin...