ikea EKTORP TULLSTA beyaz koltuk kılıfı - 2 ADET kargo dahil

evdeofis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
71
1
ikea EKTORP TULLSTA beyaz koltuk kılıfı - 2 ADET

2 adet sıfır ambalajında ikea ektorp tullsta beyaz kılıf. ödeme yapıldıktan sonra ertesi gün surat kargo ile göndereceğim kargo dahil fiyattır. 150 TL.

İKEAda tanesi 90 TLye satılıyor. 180 YERİNE 150 TL'ye 2 adet kargo dahil
indir.jpg
IMG_7938 (1).JPG
IMG_7939.JPG
IMG_7942.JPG
IMG_7946.JPG
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg

kahverengi kaşe pardesü - 44 beden - az kullanılmış ürün - 80 tl

Uzun yere kadar, önden düğmeli, hafif bele oturur ve Parça etekli aşağı doğru açılan bir modeli var. Kollar da cok hafif ispanyol açılır. Ceplidir. Sadece 3 kere kullanıldı. Soğuk kiş gunlerinde rahat ve şık olmak isteyen sadelik sevenlere hayırlı olsun. 44 bedendir.

Siyah sifon eşarplar buyuk boy yaklaşık 120 cm puantiyelidir. TANESİ 5 TL

Fransadan ithal esarp pembe mint krem sarı renklerde buyuk boy yaklaşık 110 cm. Hic kullanılmadı cok kaliteli. 30 TL

Son düzenleme:
English Homedan 2 adet kirlent ve somentabla takım Sıfırdir etiketli ürün ekledim

SomenTabla masa sehpa örtüsüdür. 2 yastık kılıfı ve ortu takım olmak üzere 3 Parça 60 TL Sıfır etiketli ürün hediye gelmişti, aynen paketiyle kargolayacagim

2 eşarbınıza talip olabilirim nerde oturuyorsunuz ist mu?
turunculu vakko eşarbın durumu nedir?

İstanbul beylikduzu.
Eşarplar temiz, defosuz lekesiz deliksizdir. Buyuk boy esarptir 110cm civarı karedir
Turunculudan emin değilim ancak kahve vakkoyu bana ayırır mısınız Anadolu yakasındayım yakın zamanda donuş yapacağım size o eşarp çok hoşuma gitti inşallah eski gorunmuyordur.. Ben büyük eşarp sevdiğim için kaçırmak istemiyorum, turunculu da güzel lakin biraz canlı renkleri sade tercih ederim, diğeri gri siyah mı yakın resmi olsaydı..başka büyük boy eşarbınız yok mu, siz de hep büyük mu kullanırsınız

Turunculudan emin değilim ancak kahve vakkoyu bana ayırır mısınız Anadolu yakasındayım yakın zamanda donuş yapacağım size o eşarp çok hoşuma gitti inşallah eski gorunmuyordur.. Ben büyük eşarp sevdiğim için kaçırmak istemiyorum, turunculu da güzel lakin biraz canlı renkleri sade tercih ederim, diğeri gri siyah mı yakın resmi olsaydı..başka büyük boy eşarbınız yok mu, siz de hep büyük mu kullanırsınız
Bir de Anadolu yakasına kargo ne tutar acaba? Aslında kitap fuar günleri o tarafa geçeceğiz de elden alabilir miyim mümkün olur mu

Bir de Anadolu yakasına kargo ne tutar acaba? Aslında kitap fuar günleri o tarafa geçeceğiz de elden alabilir miyim mümkün olur mu
Kahverengi desenli Vakko standart ölçüdedir. 90x90 cm sanırım. Twilldor. O birkac sezon öncesine ait yeni bir esarp. Diger yesil turuncu olan daha eski o büyüktür. 4 köşesinde desen Değişiyor yani turuncu Kısmi içe getirirseniz tamamen Yeşilli siyahlı bir esarp olur. Yüzde yüz ipektir ince hos bir kumaşı var. Gri siyah leopar gibi olan piramit marka gri renk hakî tonuna dönüktür. Bu da buyuk boy. Yüzde yüz ipek ama yeşile gore daha kalın dokusu.

Ciddi aliciysaniz özelden cep no gönderebilirsiniz Whatsapptan resim yollayabilirim bir tane da buyuk boy krem pembe acık tonlarda eşarbım var onu da sonra koyacağım

X