iğrenç espiriler

Geçen sene Fransaya gittim inanır mısın 5 yaşındaki çocuklar bile fransızca konuşuyolardı.

Nihat Doğan Bob Marley’in No Woman No Cry Şarkısının Anlamına Son Noktayı Koydu “Ağlamayana Kadın Yok”

Asansöre Binecektim Ama 4 Kişilikti Ben Tek Olduğum için 3 Kişi Daha Bekledim.

İnanır mısınız ? Dizüstü Bilgisayar Aldım Masaüstünde de Çalışıyor

Geçende Ödemeli Aramayı Kabul Ettim İnanırmısın Kontüru Benden Kestiler.

Dün Bi Tane i-phone Aldım İnanırmısnz Adamlar Açlıktan Arkasındaki Elmayı Isırmış .

İnanırmısın Geçen Sevglimin Ev Telefonunu Aradım Nerdesin Dedim Söylemedi .Deli Oldum Arkadaş

GeçenLerde GTA oynadım Anladığım kadarıyla Adamda ehliyet yok polisler hep kovalıyor

Nihat dogan : Almanya da yaşayanlar alman'sa, Sakaryada yaşayan Sakarmı Kardeşim Adamın sinirini bozmayın

ahahahah.:KK53:

Nihat Doğan Olmak; Lady Gaga'nın etten elbisesini kıskanıp lahmacundan kravat takmaktır.

Nihat Doğan Olmak; elinde kumanda olduğu halde kalkıp televizyonun tuşlarıyla kanal değiştirmektir.

Nihat Doğan Olmak; Testere filmini izlerken +18 amblemini görünce 17 kişi daha beklemektir.

Nihat Doğan Olmak; Fenerbahçe maçına gidip, Trabzonspor forması giyip, Beşiktaş bayrağı sallayıp, en büyük Galatasaray diye bağırmaktır.

Eski sevgilim "hatayı kendinde ara!" diye mesaj attı. Hatayın bende ne işi var? O zaman sen de Kastamonuyu kendinde ara... Ufff, salak yaaa!
:))))))))))))

Bir gün telefonuma "aşkım" diye mesaj gelirse sokağa çıkar "bu telefon kimin lan!" diye bağırırım. :))))))))))))))
-sanki beni anlatıyor!- :)

* Dosya ziplemeyi (SIKIŞTIRMA) 1989 yılında Phil Katz, insan ziplemeyi (SIKIŞTIRMA) ise yine aynı yıllarda İETT buldu. :KK9:

* Matematikten nereyi anlamadığımı bile anlamıyorum. :KK53:

* Ellerimde çiçekler kapında sırılsıklam görürsen bir gün şaşırma. :KK24: Kalk! Bir çay koy, havlu ver ne bileyim. Mal gibi dolanma. :KK35:

* Boy 1,47 "Gazamından kork!" yazmış. Tükürüp kaçacak herhalde. :KK33:

* Öğretmenimi ekleyip durumuma gülücük koydum. "Gülünecek bir şey var söyle hep beraber gülelim." yazmış.:18:

X