Iğrenç biriyim :(

deryali8381

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
92
0
41
Selam hanımlar ben hep dert okurum ve arada yorum yaparım şimdi de sizden yardım istiycem...ben 1 ay sonra nişanlanıyorum.6 yıldır birlikteyiz okulda tanıştık 1,65 boyundayım,tanıştığımızda 58 kg idim,şuan 80 kg yum :KK43: 22 kg fazlam var...Erkek arkadaşım şehir dışında 2-3 ayda bir gelir eskiden gelmesini çok isterdim iple çekerdim ama şimdi beni böyle görmesin diye gelmesini istemiyorum :KK43:( nasıl oldu anlamadım 3 yılda 22 kg aldım...yediğime içtiğime dikkat ediyorum ama sporsuz olmuyor olmuyor,bütün gün oturuyorum işim gereği...

Spora gidemiyorum sabah 10 akşam 8 cumartesi dahil çalışıyorum çok yoruluyorum kafa olarak.pazar pertim çıkmış şekilde ancak dinlenebiliyorum...belki bahar yaz gelse yürüyüşlere çıkarım falan ama 22 kg nasıl vericem...1 ay sonra nasıl bir elbisenin içine giricem...

O fıstık gibi kız gitti yerine şişko,selülitli,belinde bacaklarında yer yer çatlaklar olan,tombul yüzlü,incecik belden kalın bir bele bürünmüş,75 den 90 a çıkmış göğüs ölçülü bir kız geldi :KK43: hiçbir gömleğin önü kapanmıyo :roflol: töbe töbe ağlanacak halime gülüyorum...ona diyorum bazen şakayla ''çok şişkoyum dimi diyorum yada şişman bir kadın görsem bunun kadar şişmanmıyım sence diye geçiyo günümüz o da değilsin aşkım dayak yiceksin sinirlendiriyosun ben seni her halinle seviyorum diyo ama bu böyle gitmez....Yarın birgün evlendiğimde ona çekici bile gelmem hele bide çocuk doğurursam al sana 100 kg :KK43:

OOOOOOOF OF...

sevgılının sorun yapmaması guzel bırsey ama senın rahat olman en onemlısı
umarım baharla beraber yuruyuse baslar verırsın kıloları

netten sunna dumankaya nın bitkisel zayıflama çaylarına bakabilirsin yada diğer doğal yöntemlerine... onun dışında K.K dada diyet bölümü var ordanda araştırma yapabilirsin yerimseniben iğrenç biriyim başlığını görünce bende kötü bişey yaptın sandım :eek:klava:

bana o kadar yakın geldi ki sorunun:)evlendim 6 ay oldu ve ben 3 ay da 10 kg aldım.daha çocuk yok ortada napcam bilmiyom.üstelik benim eşim bir erkeği baz alırsak baya bi zayıf sayılır.biz tanıştığımız da ben 68 kg dum evlenirken 71 dim evlendim 6 ay oldu şimdi ise 81 kg napcam bilmiyorum.bende spor yapamayanalardanım.benimkisi sıkılmaktan,tembellikten.bu hafta hiç yapmadığım bişeyi yapıcam.daha önce diyet destek ürünlerinden hiç birini kullanmamıştım.elma-krom die bişi çıktı ya. seda sayan da tavsiye etmiş programın da.bir arkadaşıma da diyetisyeni kullanabilirsin die önermiş.onu kullancam bakalım nolcak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hey Allah'ım bu başlığıda görünce aha cinayet filan işledi herhalde dedim:mymeka:

Şu başlıkları biraz konuyla alakalı koyun anlayalım derdi başlıktan:bbo:

Ayrıca bu bir dert evet ama siz isterseniz dert olmaz.

Kilo vermenin yolu bellidir spor ve sağlıklı beslenme.

Sabır ve itina ile verilmeyecek kilo yoktur der ve başka başlıkları da yanlış anlayıp içine dalmaya giderim:eek:

canım nişanlın seni olduğun gibi kabul ederse ve ya seni her halinle beğenirse sorun yok demektir, hem seninle güzelliğin için mi beraber? güzellik dediğin şey uçuğ gidecek günün birinde.
Ama gerçekten seni seviyorsa sen nasıl görünürsen görün hoşuna gidersin çünkü erkekler biz kadınların dert ettikleri şeyleri görmezler. Örneğin selülitlerini sen söyleyene kadar farketmez, ya da başka kusurlarını gözüne sokmassan vücudunda rahatsız olduğun taraflar hakkında konuşmassan o da konuşmaz yani kilo mu aldın diyebilir ama tutup ta kalçaların kocaman olmuş demez çünkü görmez. Biz bayanlar aslında bu konuda dikkatli olmalıyız, onların yanında kusurlarımızdan bahsetmemeliyiz.

Gelgelelim kilolar sağlığın için zararlı bu yüzden bir şekilde kilo vermen lazım, ufak tefek düzenlemeler yapabilir misin? örneğin asansörü kullanmak yerine merdiveni kullanmak, taksiye binmek yerine kısa mesafeleri yürümek, bir durak önde inip hergün eve ve ya işe yürümek, öğlenleri yemeğe dışarı çıkmak gibi... ya da çalıştığın yerde arada molalar verme imkanın varsa biraz ayağa kalkıp dolaş, azıcık gerin esne, sen kendi düzenine göre daha iyi bulursun. Bahar gelsin demişsin ama zaten sadece pazar günleri yürüyüş yapmak kilo vermeye tek başına yardımcı olmaz ama mümkün olduğunca hareket edebilirsen ufak ufak bir de yediklerine dikkat edersen bence yavaş yavaş kilolarından kurtulursun canım.

İnşallah çok mutlu olursun. Ama ne olur iğrenç olduğunu düşünme olur mu :)

sağlığınız yerinde olsun en önemlisi bu a.s
yavaş yavaş yediklerinize dikkat edin
bol bol meyve çayları için şeker katmayın vs.
üzülmeyin :1hug:a.s.

benim okuldan bir arkadaşım var kız sabahları pilates yapıyomuş saat 7 de uyanıp ordan duş alıp okula geliyomuş. fix her sabah. ama vücudu görsen mükemmel. çok şekilli bir karın kalçalar filan. bana çooook zor geldi doğrusu. ben yapamam. ama istedikten sonra yapılmayack hiç birşey yok o da ayrı. benim işime gelmiyo.

canım sabah 10da işbaşı yapıyorsan erken kalkıp en azından yürüyüş yapabilirsin yarım saat kadar..ilk günlerde biraz yorulsan da bir hafta sonra kendini daha zinde hissetmeye başlarsın.
bir de yeme düzenini gerçekten değiştirmen gerekiyor; kesinlikle akşam 7den sonra birşey yeme; belki meyve yiyebilirsin.bir de gün içinde yemek haricinde yediğin birşeyler varsa onları da yeme(mesela ben hergün 1 gofret,biraz da kuruyemiş yerdim,bunları yememeye başladım)...zaten bir süre sonra düzene alışıyorsun ve yeme ihtiyacı duymuyorsun...ben rejim ve spor yapmadan sadece bu şekilde(yemek yeme düzenimi oturtarak) 6 ayda 10 kilo verdim.
sevgilinin bu konuda sana baskı yapmaması çok güzel; ama sen yine de öncelikle sağlığın için kilolarını yavaş yavaş vermeye çalış...
ayrıca 75ten 90a çıkan göğüs ölçün kilo verdiğinde yeniden küçülünce sevgilin bu durumdan hiç hoşnut olmayacak emin ol tecrübeyle sabit sırnaşık şey

bana o kadar yakın geldi ki sorunun:)evlendim 6 ay oldu ve ben 3 ay da 10 kg aldım.daha çocuk yok ortada napcam bilmiyom.üstelik benim eşim bir erkeği baz alırsak baya bi zayıf sayılır.biz tanıştığımız da ben 68 kg dum evlenirken 71 dim evlendim 6 ay oldu şimdi ise 81 kg napcam bilmiyorum.bende spor yapamayanalardanım.benimkisi sıkılmaktan,tembellikten.bu hafta hiç yapmadığım bişeyi yapıcam.daha önce diyet destek ürünlerinden hiç birini kullanmamıştım.elma-krom die bişi çıktı ya. seda sayan da tavsiye etmiş programın da.bir arkadaşıma da diyetisyeni kullanabilirsin die önermiş.onu kullancam bakalım nolcak.

Bende onu soracaktım elmakrom nasıldır? diyetisyen tavsiye ettiyse herhalde sağlıksız bişey değildir,lida dan ölenler oldu çünkü korkuyorum,bütün kapsüller ilaçmış gibi geliyo bana korkuyorum...inş en kısa zamanda sen de ben de eski halimize kavuşuruz...

Evet aslında hem komik hem,tarajik.. :)

bunu diyetisyen de tavsiye etmiş.ayrıca seda sayan bile bunu televizyondan önerebiliyosa demek ki tehlikeli bişi değil.

zamanın yok ama en sağlıklı ve en güvenilir bi diyetisyene başvurman.
çünkü hem kilo vermeyi mantıklı bi zamana yayıyolar hemde verdiğin kiloları geri almıyosun.
inşallah istediğin kiloya düşersin.
şimdiden başla yediklerine dikkat et ve her yürüme fırsatını değerlendir. bol bol sıvı tüket su iç.

"İğrenç biriyim " yazılır mı kıs hiç !!!

Sen kendini böyle mi telkin edip zayıflıcaksın ...

Çok kilo almışsın be tatlım , biraz dikkat etseydin keşke...

Zayıflamanın bi dünya yolu var nette...Ben sana farklı olarak " kilo alma sürecinde neler yaptıysan şimdi

tam tersini yap " dicem kaydirigubbakcemile3

Eğer dikkat edersen birkaç ayda dipçik gibi olursun yerimseniben (eski kilona dönemesen bile daha formunda görünürsün)

senağlama Ama ben eski kiloma dönmek istiyorum

Bundan sonra diyet bölümündeyim :KK43:

Herkese çoooook teşekkürler,bu arada bende bi diyetisyene şu elma kromunu sorayım sonra buraya gelir sonucu yazarım...

İyi geceler herkese

mrb canım nişanlının durumu kabullenmesi ve rahatsız olmaması çook güzelll...
sen biraz gayret göstersen en azından eve geldiğinde bişkilde kilo atmaya çalışsan ve yediklerine çok dikket etmelisinn...
evet ilkbaharda geliyo yürüyüş falan çok iyii gelirr..
evenmeden bunu halletmelisin:)
birsürü doğal yöntem var canım bende elma ile kromu öneriyorum..
çünkü bukadar iyii bi yöntem olmasa heryerde zırt bırt reklamı yapılmaz..
demekii iyii bi sonuç veriyor..
inşallah istediğin kiloya ulaşırsın canımm..cokacimcoook

canim ayni dert bende de var yalniz degilsin
nisanlandim 54 kiloydum evleneseye kadar oldumu 75
iki bucuk yildir da evliyim oldummu 85
neden biliyormusun her kilo alisimda eyvah ben kilo aliyorum dedim dedim durdum baska birsey yapamadim
ama simdi ugrasiyorum vermek icin
artik sunlar aklimda
ben saglikliyim neden veremeyeyimki, verebilirim
verenler nasil veriyor diyorum
kk den arastir zayiflama icecekleri yapiyor kizlar
denemisler sonuca varmis olanlar var
sana uyan birisini sec
yatirkende mekik cek
benim esimde sorun yapmadi hicbir zaman ama zayiflamami yinede cok istiyor

Başarmak,inanmaya bağlıdır.Sakın koyvermeyin ve beyninize kazıyın yapmak istediklerinizi daima.Tabi hakkınızda iyi olacaksa.

cnm buna çok dikkat etmelisin nisanlın her ne kadar ben seni böyle seviyorum desede erkekler bakımlı kadınlardan hoşlanırlar sabah 7 de kalkıcaksın dişini sıkıcaksın zayıflıcaksın bence 165 boya 58 kilo bile fazla dikkat et cnm herşeyden önemlisi sağlığın için dikkat etmelisin

X