Bölgesel İncelme İğrenç basenlerim...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Yesilortu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2015
655
257
32
Kızlar sürekli ağlıyorum. Kilom boynuma göre normal ama basenlerim o kadar genis ki igrenc görünüyor. Cok çirkin fizigim var. Pek fazla yemek yemiyorum. Egzersiz yapmaya çalışıyorum. Spora da gittim. Basenler gitmedi :KK43: kendimden igrenmeye basladim. 24 yasindayim ama o basenler yuzunden guzel giyinmek dahi istemiyorum. Hicbir sey yakışmıyor. Her goren zayifsin ama basenin fazla diyor. Bu basenler nasıl gider? Ne olur yardim edin...

Canın sıkıldıkça konu açmayı bıraksan ya artık
Youtube a girip arama yerine nereni eritmek istiyorsan onunla ilgili video hareket arat çıkar.
Napalim burdan duaya mi çıkalım?

Bu kadar takicak ne Var canim ya zaten son zamanlarda buyuk popolar basenler cok revacta
Basen olcunu merak ettim kac cm?

spor yapıp baseninin gitmediğini söylüyorsan yaptığın şey tam olarak spor değil o zaman.aksi mimkün değil.o değilde buraya yazacağına google da bir dünya video,görsel var konuyla alakalı.o da olmadı kadınlar klübü forumlarında spor sayfasına göz at senin gibi şikayetleri olan insanlar asıl orada paylaşımda bulunuyor.

Son düzenleme:
Şöyle bi eski konularınıza bakayım dedimde, bence sizin probleminiz basenınızle filan değil kendinizle. 2-3 ay içinde onlarca konu acmıssınız ve hepsi dış görünüşünuz, kendine güvensizligınız üzerine. 24 yaşında bir kızın basenlerı için ağlaması pek normal bir durum değil. Neden dış görünüşünüzu değiştirmek için bu kadar çaba harcamak yerine bi psikoloğa gidip kendinizi olduğunuz gibi sevmeye çalışmak için çaba harcamıyorsunuz?

Şöyle bi eski konularınıza bakayım dedimde, bence sizin probleminiz basenınızle filan değil kendinizle. 2-3 ay içinde onlarca konu acmıssınız ve hepsi dış görünüşünuz, kendine güvensizligınız üzerine. 24 yaşında bir kızın basenlerı için ağlaması pek normal bir durum değil. Neden dış görünüşünüzu değiştirmek için bu kadar çaba harcamak yerine bi psikoloğa gidip kendinizi olduğunuz gibi sevmeye çalışmak için çaba harcamıyorsunuz?

Neden psikologa para vereyim ki. Burasi bedava terapi.

Şu ağlatan 97 cm basenlerden ben de istiyorum

Başka derdin meşgalen yok ki buna takmışsın keşke herkesin böyle derdi olsa

X