İğneli epilasyon

Manyk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
11
3
26
Kayseri de iğneli epilasyon yaptırmak isteyenler. Funda söylere kesinlikle gitmeli. Daha önce güzellik merkezine yaptırdım ve cildimi yaktı, Funda abla ile tanıştıktan sonra doğru girişle hem kıllarımdan hemde yaralarımdan kurtuldum. … ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok canım Funda değilim ama o beni hem kıllardan hemde yanık bir ciltten kurtardığı için kendisine minnettarım o yüzden Funda diyebilirsiniz bana 😂

Yeni üye ilk mesajı iğneli epilasyon yeri tavsiye etmek bilemedim..
Amacım zaten o kişiye insanların ulaşmasını sağlamak, o niyetle de açılmış bir hesap. Yaptırmak zorunda değil kimse gidip görüşebilirler umarım bir kişiye de olsa umut olur bu yorumlarrrr

Kayseri de iğneli epilasyon yaptırmak isteyenler. Funda söylere kesinlikle gitmeli. Daha önce güzellik merkezine yaptırdım ve cildimi yaktı, Funda abla ile tanıştıktan sonra doğru girişle hem kıllarımdan hemde yaralarımdan kurtuldum. … ulaşabilirsiniz.
Funda hanimin calistigi yeri söyler misiniz? Ya da ozelden yazsaniz cok memnun olacagim

O kadar kendini beğenmiş ve iletişim sorunu olan bir kadın ki sürekli yoğun olduğunu iddia ediyor, yardımcısı bile yok. Yerini soruyorsun dönüş yapılmıyor.

X