İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Güneş kremi kullanınca bir sorun olmuyor bence bende haziranda temmuzda gidicem ekimden beride gidiyorum

Kızlar tüm sırt için iğneli epilasyona gitmek istiyorum. Tahmini ne kadar sürer bi kez komple alınması

Selam kızlar, geçmiş sayfada okuduğum bir şikayet dikkatimi çekmişti sayfa 469 da rockeropt isimli üye yazmış. Son sayfalarda ise Azize gunes in yazmış olduğu “
Nisantasinda yaptırıyorum isim vermekte reklam amaçlı olur ama nagihan hanım a gidiyorum” yorumunu ve övgü dolu diğer yorumlarını okudum. Sanırıyorum reklam amaçlı bir yazı, bilginize. Karar vermeden şikayeti de okuyun istedim. İyi akşamlar.

Ben kendi mennunluğumu dile getirdim reklam amaçlı yazsaydim merkezin ismini zaten yazardım 469. Sayfada ne yazıyor okumadım ama herkesi memnun etmekte ayrı bi iş çok zor yanlış mıyım ?

Mrblar. Bende yüzüme iğneli yaptırmak istiyorum tereddütleri m var biraz. Yara izi kalır diye delik delik olur diye yaptırmaya çekiniyorum. Bende 8 senas lazere gittim iğneli kesim çözüm diyorlar varmı aranız da memnun olan yada sorun yaşayan ?

arkadaşım bende 4 seanstır igneliye gidiyorum ne delik delik olma durumu var ne de yara hatta cilt tonum açıldı diyebilirim ben baya baya memnun kaldım

arkadaşım bende 4 seanstır igneliye gidiyorum ne delik delik olma durumu var ne de yara hatta cilt tonum açıldı diyebilirim ben baya baya memnun kaldım

Memnun musunuz peki kaç ayda bir giriyorsunuz? Benim yaşım 21 çekiniyorum yüzümde çok bişey de yok lazere gittim 8 senas ama artık gitmek istemiyorum oraya bi arkadaş bana iğneli epilasyonu önerdi ama ben leke veya iz bırakır diye çekiniyordum açıkçası. Yüzüm delik delik olur diye korkuyordum

ben istanbuldayım gittigim yere güveniyorum o yüzden aslında yüzümü komple yaptırmaya karar kıldım. açıkcası iyi güvenilir bi yer bulursan igneli kendine yapacagın en güzel yatırım diyebilirim ben sonuçlarını almaya başladım leke den yaza gelecegi için ben de korkuyorum ama güneş kremi falan kullanırsam güneşe fazla çıkmazsam atlatabilirim diye düşünüyorum :)

Kaç günde bir gittiniz ilk başlarda bi kaç senas sonra iki üç ayda bir gidiliyor diye biliyorum doğru mu ?

Benim görüştüğüm yerde bayan her hafta geleceksin dedi arkasaslar sizcede cok fazla degilmi haftada 1 siz ne araliklarla gidiyorsunuz

Kaç günde bir gittiniz ilk başlarda bi kaç senas sonra iki üç ayda bir gidiliyor diye biliyorum doğru mu ?

ben 4 Aralık tarihinde başladım ilk seansıma sonra 27 aralıkta gittim 3. seansıma 22 ocakta gittim ama yavaş yavaş seyrelmeler ve kıl sürelerinin çıkması da uzadı geç çıkanlar için de en son 9 şubatta gittim inşallah yaza kadar bitsin istiyorum

İnşallah güzel sonuçlar alırsın :) bende başlayacam bu güne kadar yaptirmamanin tek sebebi yüzümde delik delik izler kalır diyeydi. Acısı çok var mı peki?

MERHABA ARKADAŞLAR!:)
Ben İstanbula taşınacağım Bayrampaşa Eyüp Sultan yakınlarında bildiğiniz iyi bir Lazerci veya İğne Epilasyoncu varmı??? İstanbulu hiç bilmiyorumda...
Bide ben kararımı verdim sac kaş kirpik dışında komple tüysüz olmak istiyorum. Koltuk altı ve kasık iğneliyle, geriye kalanı Droid lazerle taptırmayı düşünüyorum. Bi öneriniz varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…