İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Cok sevindim rahatlamaniza bende korkuyorum yaptirdiktan sonraki süreçten kendi adima cildimde hassas cunku darisi basima artik :)makyaj nekadar sure sonra yapilabiliyor acaba ben haftaya gidiyorum oglen randevum bakalim bende sonuclar ne olacak cok heycanliyim zaten gunler azaldikca

Ben mak

Kabuk tuttuktan sonra kabukları yumuşatmayacak şekilde makyaj yapabilirsin , krem gibi şeyler sürmeyin pudramsı şeyler sürebilirsin dedi.

Bende gittim bugun favori yanak kalin goze batan killari aldi aci sinek isirigi gibiydi yani yok gibi birsey yuzum uygulama sonrasi sisti kizardi iki saat sonra gecti suan da hafif kabarmalar oldu kalinlar bitince incelerin daha cok belli olacagini ozaman alicagini soyledi alinan kil cikar mi bida dedim 8 ile 20 ayi bulur tam bitmesi dedi simdilik durumum bukadar surede cok uzun yaa offf bakalim alinanlarin durumu ne olacak yine yazarim burdan simdilik bukadar :)

merhaba arkadaşlar bende kıl maduruyum önce lazerle başladım ama ince tüylerim daha cok kalınlaştı ve aşırı derecede rahatsız etti sonuç olarak tek yol iğneli diye düşünüp araştırdım.beylikdüzünde bir yer buldum filiz hanım diye biri ve butik çalışıyor memnun kaldım ama yolu çok uzun geldi o yüzden daha yakın bir yer olsun diye şirinevleri tercih edip araştırdım burada gülşen hanım adında birini buldum daha önce güzellik salonu da varmış ama şimdi evinde butik çalışıyormuş acaba giden var mı yarın için randevu aldım kendisinden...

Bende başladım yüzüme. Hatırlısı. Çok acıdı. Özellikle burun ile dudağın birleştiği yerler. Birde benim burunumun iç kısmında var ve çok belli. Oralara da yaptırıcam. Benim sorum acıyı azaltmak için herhangi bir krem falan sürsek olur mu? Uyuşturmak için?

Merhaba kızlar,
Ben de iğneli epilasyona yeni başladım. Gitmeden önce çok araştırdım, tüm yaptıranların yorumlarını, nerede yaptırmam gerektiğini çok araştırdım. Evime de yakın olması gerekiyordu ama maalesef iyi bir yere gitmek için 4 saat yol çekiyorum istanbul'da. Buradan da seanas seans gelişimleri anlatacağım size. Belki yaptırmak isteyenlere yardımcı olurum. Ben de henüz sonucu bilemiyorum daha yeni başladım. Sonucu ben de sizinle beraber göreceğim.
Öncelikle 3 hafta önce ilk seansımı yaptırdım. Dayanamam diye uyuşturucu krem de sürdürdüm. İlk seansım faul kısımlarına yapıldı. Kızlar... Bu nasıl bir acı, bu nasıl bir his. Gerçekten krem sürülmesine rağmen dayanmakta çok zorlandım. İlk seansım 3 saat sürdü. Evime giderken yüzümde hiçbir şey yoktu. Sadece az bir şey kırmızıydı ama o da hiç belli değildi. Ben de sandım ki bu kadarcık bir kızarıklı oluyor süper :) Meğerse acısı sonra çıkıyormuş. Ertesi gün iğnenin girdiği yerlerde noktacık halinde kabuklanma başladı. Benek benek noktacıklar oldu yüzümde ve dışarıdan bakıldığında belli oluyordu. Ama bir aşınma, ezilme, yara olmadı. Sadece iğnenin girdiği noktalar kabuklandı minik minik. Soranlara da allerji oldu diyordum. Ayrıca yapılan bölgeler şişti. 2 gün sonra şiş geçti. Ama kabuklanmalarım 3 hafta sürdü tamamen bitene kadar. Yavaş yavaş döktü kabuklarını. O nedenle hafta sonuna denk getiriyorum seansımı.

İlk seansım böyle geçtikten 3 hafta sonra ikinci bir seansa gittim. Ama bu sefer yapılmayan bölgeler için gittim. Çünkü bir önceki seansta yapılan faullerim henüz çıkmadı. Göz çevrem yapılacaktı. Bu sefer alan az olduğu için 1.5 saat sürdü ve yine acı beni mahvetti. Şu an gözlerim yumuk yumuk kaldı şişten :) Pazartesiye kadar iner umarım.

Bu arada yüzüm sivilceli bir yüz. 25 yaşımda olmama rağmen ergenlerden fazla sivilcelerim var. Buna rağmen yüzümde ekstra bir sivilceye sebep olmadı.

Benim yüzüm çok kıllı bir yüz. Sadece yüzüm değil vücudumun her yeri kıllı. Vücudu bir şekilde lazerle hallettim. Şimdi az çıkıyor çıkanları da ben ağda ile alıyorum 5 dakikada. Yüzüm için çok araştırma yaptım. Yüz bu, bir şeye benzemez. Önce ağda ile aldım bir kere. Sonra makine ile aldım. İyice mahvettim. Böyle olmayacağını gördüm ve araştırmalara başladım. En sonunda iğneli epilasyona karar verdim. Çünkü lazere giden bir arkadaşım lazer süresince çok iyiydi ama lazeri bittiğinde yüzü eskisinden de beterdi.

Bir de internette paylaşılan jiletle ilgili önerilere sakın sakın kanmayın. Bu kişilerin ben para aldıklarını düşünüyorum. En tüysüz insanın bile yüzüne jilet vurun bakalım ne oluyor. O yüz nasıl kıllanıyor. Bir de sizin yüzünüz kıllıysa asla baş edemezsiniz. Benden tavsiye.
Gelişmelerden haberdar edeceğim.

Uzun oldu biraz ama okuduğunuz için teşekkür ederim.

Merhabalar,
Bilgiler için teşekkür ederim. Hangi uyuşturucu kremi kullandınız gitmeden önce? Ben de kullanmayı düşünüyorum.

Kızlar genital bölgeye lazere gidiyorum jetex uyuşturucu krem aldım yedirmeden sürdüm beyaz kalıcak üstü. sonra çöp poşetiniyle kapadım üstüne iç çamaşırı giydim. sıfır acı.. ama en önemli nokta hava almaması ve yedirmeden sürmeniz. Benim iğneli epilasyona gittiğim yerde kadınlar bıyıklarına yanaklarına sürüp streçle üstünü kapatıp 45 dk beklıyorlar. Yanı en önemlı nokta hava almaması ve yedirmeden sürmeniz 45 dk havasız şekide emecek deri onu. emla almaya gittim jetex önerdi eczacı 67 tl gibi fiyatı var 2 seferde bitirdim genital de.

Merhaba. Sizce göğüse de etkili olur mu ? Ben göğse de igneliye baslamak istiyorum . yoksa sadece genital gibi mukoza denilen bölgelerde mi etkilidir ? Agda yaparken Anestol denemistim koltukaltima eczacim mukoza olmasi gerek demisti. Tamamen acıyı kesti mi

Genitale hiç ağda yaptırmadım kılların sertliğini siz düşünün ve sıfır acı. Ya bu anestezik kremlerin amacı lokal uyuşturmak yani ufak operasyonlar için üretilmiş. Yani genital mukoza falan ne ilgisi var anlamadım. iğneliye gittiğim yerde kadınlar hep sürüp gelmiş etki etmese sürmezler ki benim genital uyuştuysa yüzünüz hayli uyuşur. ama tek sırrı hava almaması gittiğiniz merkezde sürün üstünü poşetle bişeyle kapatın. Ben çenemin altına boynuma krem sürmüyorum iğnelide ama bıyık ve yanaklara geçtiğimde süreceğim. jetex krem aldım ben bir deneyin emla istedim bunu önerdi. anestolden memnun kalanı duymadım zaten.

Teşekkür ederim. Göğsüm için denicem, hava almaması için dediğiniz gibi uygulayacağım. İnşallah etkili olur. Eczacı genital burun için gibi mukoza olan yerler uyuşur , diğer yerlere fayda etmez demişti. Ama birinin dediği birini tutmuyor. Denemek lazım.

Salı günü ikinci haftama gittim yüz için. Şakak ve çene çok acıdı ama bıyık ağlattı resmen. Burunun ile dudağımın birleştiği yere yapmadı. Mira diye bir anestezik krem verdi. Bunu gelmeden yarım saat önce sür ve her 10dk. da bir sür dedi. Oralar çok acır çünkü dedi.

kızlar ben de yüz için igneli dusunuyorum istanbul avrupa yakasindayim bu bolgede yaptiranlar gittiginiz yerlerde iğnelinin dakika ücreti ne kadar

Ben 2 liraya gidiyorum ama anadolu yakasında. Sadece yüz için gidiyorum ama zam olabilir düşüncesi ile bir an önce göğüs için ve alt bacakta evde kendi kullandığım ıpl lazerden kalanları da aldırmak istiyorum.

Evde kullandığınız IPL'den sonra artık kıllar çıkmıyor mu?

Evde kullandığınız IPL'den sonra artık kıllar çıkmıyor mu?

Keşke hiç çıkmasa ama çıkıyor tamamen bitirmiyor , modern ağda deniliyormuş . ama incelerek çıkıyor bazı yerlerde geç çıkıyor. Benim bacak genital kol kıllarım baş edilemez haldeydi. çok şükür bu makine ile normal bir hale geldi. ben herkesin kullandığı lumiayı değil de remington 6750 kullanıyorum. önceden bacak kıllarım haftada bir alınacak şekilde kalın kalın çıkardı yaklaşık 1,5 senedir bu makineyi kullanıyorum en son sanırım on gün önce jiletledim hala incecik seyrek çıktılar düşünün. onları da iğneli ile bitirmeyi düşünüyorum inşallah. ama sakın yüzünüze göbeğinize göğsünüze sırtınıza vurmayın ince kılları azdırıyor. benim kullandığım yerlerimde ince kıl yoktu. batık sorunumu da giderdi. herkeste aynı etki etmeyebilir ama bu makine beni çok rahatlattı.

Anladım. Çok sağolun bilgi için. Belki ben de ileride genital bölgem için alırım. Genital bölgenizde de mi az ve seyrek çıkıyor acaba?

Anladım. Çok sağolun bilgi için. Belki ben de ileride genital bölgem için alırım. Genital bölgenizde de mi az ve seyrek çıkıyor acaba?

Genital bölge için kullanılması tavsiye edilmiyor ama ben kullanıyorum. Genital bölgemdeki tüylenme normal bir tüylenme değildi yıllarca jilet uyguladığım için. Şimdi normal bir seviyeye getirdi. Hala çıkıyor bazı yerler ince gibi bazı yerler normal. Ama siz yine de kullanmayın genitale. ben risk aldım. tahriş yapabiliyor o bölgede.

Ben de hep jilet kullandım. Hiç ağda yaptırmadım. Olmazsa ilerde oraya da alex yaptırırım. Off her yanımız kıl tüy Allah başka dert vermesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…