İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Tesekkur ederim bilginiz icin :) peki eloktrolizi kullanan İstanbul ici var mi bildiginiz iyi bir uzman zeynep hanima randevu aldim ama varsa sizinde bildiginiz iyi bir yer onlarlada gorusmekte fayda var

Zeynep hanıma ben de randevu almıştım.Sizden haber bekliyordum ama iğneli epilasyon için avrupa yakasına geçmem çok zor olacak düzenli gidemem diye nekayı ve zeynep hanımı mecburen eledim. Siz yine de gidince bilgilendirebilir misiniz ?

Tabi bilgilendiririm :) daha randevu zamanim gelmedi gidip ilk seansi yaptirip yazicam mutlaka anadolu yakasinda handan hanim varmis sanirim onunlada gorustunuz mu acaba

Tabi bilgilendiririm :) daha randevu zamanim gelmedi gidip ilk seansi yaptirip yazicam mutlaka anadolu yakasinda handan hanim varmis sanirim onunlada gorustunuz mu acaba

Handan hanima gitmedim. Ona da ön görüşme alabilirim ama böyle kıllı gezmek istemiyorum bir an önce aldirmak istiyorum diye arkadasimin koltukaltini bitiren doga hanima baslicam kadikoy merkezde. Sadece bu isi yapiyor olmasi arti gibi geldi bana. Bir de arkadasimin koltukaltini gördüm örnek var gözümün önünde deyip baslicam. Uygun tarihe randevu vermesini bekliyorum. Doluymus randevu iptali olunca dönüyor.

İnşallah biter ve kurtulursunuz killi gezmek benide cok mutsuz ediyor artik ama bakalim randevuma gittigimde direk seans yapilsin istiyorum yapar umarim da daha fazla boyle gezmem

Son düzenleme:
İnşallah biter ve kurtulursunuz killi gezmek benide cok mutsuz ediyor artik ama bakalim randevuma gittigimde direk seans yapilsin istiyorum yapar umarim da daha fazla boyle gezmem

İnşallah o kadar yıprandım ki artık. Bu sene bitmek bilmiyor hiçbir şey. Çok yorgun hissediyorum kendimi depresyondayım sanırım. Suratıma baktıkça ağlıyorum eşime çocuğuma bile yansıdı bu durum. Doğa hanım bugün pazartesiye randevu verdi. Pazartesi uygulama yaptırıcam . Sabahtan yaptırıp derse gidicem çok kızarır mı çok dikkat çeker mi öğrenciler en çok da veliler hocam yüzünüze ne olmuş diyecekler bütün gün biliyorum ama kıllı gezmekten bıktım. Süreci paylaşıcam. görüştüğüm yerlerin bazıları 3,75 biri 2,5 biri 3 lira dedi. ben dakikası 2 liradan gidicem. inanın parasında değilim sadece mağdur olmayayım yeter.

Sizi cok iyi anliyorum malesef bende cok kotu durumdayim her aynaya baktigimda agliyorum ve yasama sevincim bile yok bu yuzden hele bide kil tuy olmayan yuzleri gordukce niye ben diyorum imreniyorum 1.5 yildir yuzum killa doldu esim bile noldu birden boyle dedi insan icime bile cikmak istemiyorum esimede yansiyor bu psikolojim oyle bir hal aldim ki ondan da utaniyorum artik bayan olarak en zor durumlardan biri killanma bide o var dogru yuzune noldu diye sorular gelicek ama sonuc guzel olsun yeterki de onada alerji oldum ilac kullaniyorum bir sure boyle olur falan dicem artik

ben de alerji oldum mevsim geçişlerinden felan demeyi düşünüyorum. bunları düşünmek bile zihinsel olarak çok yorucu. ben sizden öğrendiğim birşeyi sordum . elektroliz termoliz farkını. siz demiştiniz elektroliz olan daha etkili diye. doğruymuş elektroliz etkiliymiş ve bu yöntemi kullanıyormuş. diğer yöntemleri hassas ciltlere tercih ediyorum elektroliz iyi bakım gerektiriyor kabuklar daha belirgin olur dedi ben gidince cildime göre bakıcak ama eğer böyle bir hakkım varsa ben bir an önce bitsin diye iğneli sonrası iyi bakacağımı söyleyerek elektroliz isticem.

Onu ben bazi uzmanlar bir kere alinan tuy birdaha cikmiyor diyor bazilari ise bikac seansa biter diyorlar bu nedir diye sormustum artemisk cevaplamisti eloktroliz ve termoliz farkini ama bende yeter ki bitsin de raziyim aciyada kabugada bakalim zeynep hanim ne kullaniyor dusunmekten bittim artik gunlerde gecmiyor

İnşallah bitirirsiniz canı gönülden diliyorum damdan düşenin halini damdan düşen anlar. Buradan sizin sürecinizi takip edicem. Çünkü neredeyse aynı zamanda başlıyor olacağız.

İnşallah bitirirsiniz canı gönülden diliyorum damdan düşenin halini damdan düşen anlar. Buradan sizin sürecinizi takip edicem. Çünkü neredeyse aynı zamanda başlıyor olacağız.
Aminnn umarim artik bu kotu gunler biter mutlaka yazicam dun ayten hanimla gorustum oda bir bir bucuk yili bulabilir tum yuzu bikerede tavsiye etmiyorum dedi peki sizin gittiginiz yer yuzu komple yapiyormu yani ilk seferde yanak cene favori boyun yapiyor mu

Bunu sormamıştım yarın uygulamaya gittiğimde sorayım. Ben de şu an çıkanlar kadar çıkacaklar var.

Haberlerinizi bekliyorum umarim herşey guzel olur dua edicem size

Bugün gittim şükür. Daha önce zaten doğa hanımla öngörüşme yapmıştık. Yüzümde çıkanlar için 1,30 saat çalıştık. Çenem, favori kısmım ve gıdımda çıkanların hepsini topladık. incelere çalışıyormuş ama ben şimdi kalınların bitmesine bile razıyım daha sonra inceleri aldırırım. Uygulama öncesi yine bilgilendiriyor kabuk oluşumu nelere dikkat edeceğimiz falan. Uygulama sonrası kabuklara özellikle dikkat et dedi. kabuk tutana kadar su vurmucam bu bazen bir gün en fazla üç gün oluyor dedi. kabuklar dökülene kadar yerinden kaldıracak şeyler yapmamamı söyledi. canım tahmin ettiğimden daha az acıdı. Ankara'daki ile kıyaslayıp gözümde büyütmüştüm çünkü. Sakin ilgili biri. Sizin sorduğunuz soruyu danıştım eğer yüzeyde çıkmış tüyler çok fazla ise yani uygulama süresi 3 saati aşacaksa işlemi günlere bölerek yapıyormuş.her cilt kaldıramaz dedi. iğneler konusunda bilgilendirdi. yani açıkcası sorduğum herşeyi cevaplandırdı , yüzüm şu an iyi herhangi bir şişlik yok sadece kızarıklar var onlar da yarına kadar inecek dedi. bebek pudrası verdi sürmem için. büyük ihtimal doga hanımla devam ederim.

Merhabalar sizde elektroliz yontemi mi kulland yoksa termoliz mi bana uygulanan suan termoliz. Fakat elektroliz istedigim icin eger doga hanim yuze elektroliz uyguluyorsa uzmanimi degistrmeyi dusunuyorum

Cok sevindim iyi gecmesine İnsallah o alinanlar gelmesin birdaha :) uc saat yapiyorsa yine iyiymis cunku kimi uzmanlar bir saati gecemem gibi konustu telefonla aradigimda peki igne ucreti ne kadar verdiniz altin kaplama mi igne

Merhabalar sizde elektroliz yontemi mi kulland yoksa termoliz mi bana uygulanan suan termoliz. Fakat elektroliz istedigim icin eger doga hanim yuze elektroliz uyguluyorsa uzmanimi degistrmeyi dusunuyorum

aradaki farkı ben de bilmiyordum ama Limam hanım belirtince bugün uygulama sonrası sordum ben elektroliz yöntemi kullanıyorum dedi. Ama aradaki farkı ayrıntılı sormadım, bildiğim tek şey size kullanılan geç sonuç veriyor elektroliz erken.

Cok sevindim iyi gecmesine İnsallah o alinanlar gelmesin birdaha :) uc saat yapiyorsa yine iyiymis cunku kimi uzmanlar bir saati gecemem gibi konustu telefonla aradigimda peki igne ucreti ne kadar verdiniz altin kaplama mi igne

izoleli iki iğne kullanıyorum kıla cilde göre dedi. ben eski iğnemi gösterdim altın iğne diye. altın iğne gümüş iğne diye birşey yok onlar sarı ve gümüş renginde kaplama çelik iğneler dedi.tek kullanımlık iğneler , altın iğne uygulama sırasında erime bile yaşanıyor dedi gerçekten de eski iğneye baktığımda erimiş gibiydi yüzümü de böyle yakmış olabilirler. tek kullanımlık altın balet iğneyi Ankara'da 25 lira vermiştim, bugün 20 liraya izoleli nemekron aldım. alınan kıl daha çıkmaz dedi daha yüzeyde bulunmayan zamanı gelmemiş kıllar bir süre sonra çıkacak bir tur o zaman tamamlamış oluruz dedi. bir de ben daha önceki kötü deneyimden dolayı stres heyecan yaptım bazı şeyleri sormayı unuttum. yüzüm sabaha kadar kabuk tutar umarım çünkü su vurmamak benim gibi takıntıya zor geliyor.

Alinan kilin birdaha cikmayacak olmasi cok guzel haber cok sevindim adiniza :)sanirim en gec bir iki gune kabuk tutar deniyor genelde oyle oluyormus zor biliyorum yikayamamak ama cok guzel sonuclar alip degdiginde en buyuk takintimiz olan killar yok olcak ozguvenimizi tekrar kazanicaz onu dusunup sabredelim biraz inaniyorum hersey guzel olcak bu arada igne konusunda benim gidecegim uzmanda altin kullaniyormus bende igne fiyatini sormayi unutmustum randevu alirken sonradan aklima geldi igne fiyatinida sordum mesajla ama dk 3 lira dedi ignenin fiyatini soylemedi artik gidip ogrenicem herseyi

Son düzenleme:
Altın iğne uydurmadan, para tuzağından başka birşey değil. Size tavsiyem iğneleri de iyi araştırın.

bugün yüzümde kabuk oluşacağını gösteren minik pembe oluşumlar var. sabah uyandığımda yüzüm şişer diye düşündüm ama şişmedi sadece yıkayamadığım için gerginlik vardı. sanırım yarın sabaha kadar kabuklar oluşur. şu an iğneli yapıldığı çok yakından bakıldığında anlaşılır. günboyu rahattım sadece makyaj yapamadığm için solgun görünüyorsunuz dedi bir velim.Çenemdeki boynumdaki o insanların gözlerime bakmadan direkt baktıkları kılların gitmesi bugün bile beni öyle rahatlattı ki. Sanki estetik yaptırmışım gibi bi havalara girdim. Kıllı gezip insanlar görmesin diye garip açılara pozisyonlara girmektense yüzümün şu an ki hali ile haftalarca gezebilirim hiç sorun değil. Evet yüzümde bir değişiklik olduğu işlem yapıldığı belli ama bu çok yakından anlaşılıyor makyajsızlık gibi yani. Sanki sivilcelerim varmış da bir gün önce onları sıkmışım gibi. Siz ne zaman gideceksiniz zeynep hanıma ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…