İğneli epilasyon yaptıran var mı? İstanbulda tercihen anadolu yakasında iğneli epilasyon uzmanı önerisi arıyorum

snowy

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2020
46
7
29
Sultanbeylide oturuyorum burada bildiğim kadarıyla iğneli epilasyon yapan biri yok yakın olmasını isterim ama iyi bir uzman olursa 2-3 saatlik yolu da gözü alıp giderim. Önerdiğiniz memnun kaldığınız biri var mı hanımlar?

Üsküdar da bir yer var ben koronadan önce 6 seans gittim gayet memnun kaldım ama ara verdim korkudan gitmiyorum maskesiz çalışıcaği için

Merhaba, benim için Bakırköy'e ulaşım sorun olmaz. Acaba adeneyimlediğiniz memnun kaldığınız yerin adını ve yapan uzmanı paylaşabilir misiniz?
Benim suanda gittigim esa epilasyon instgramdan ulasin.. cok ilgili bir abla var islem yapiyor hatta cikista kremim pudram yok diye kucuk kavanozda masraf yapma diye elime skstirmisti 😂 bugune kadar omca para doktum kimsenin 1 bardak suyunu icememisimdir marmarayin 2dk yurume mesafesi

Aslında çalışan kişi hem maske hem siperlik takarsa sorun olmayacaktır.
Bilmiyorum ya yinede korkuyorum hiç boş kalmiyor gittiğim yer günde kaç kişi girip çıkıyor bide yüz olduğu için mecbur maske takamiycam korkuyorum
Vucut için gidiyorum ama hem maske çıkmıyor hem de 10 dakka sürüyor ondan biraz daha rahatım

Benim suanda gittigim esa epilasyon instgramdan ulasin.. cok ilgili bir abla var islem yapiyor hatta cikista kremim pudram yok diye kucuk kavanozda masraf yapma diye elime skstirmisti 😂 bugune kadar omca para doktum kimsenin 1 bardak suyunu icememisimdir marmarayin 2dk yurume mesafesi
Hangi bölgelere yaptırıyorsunuz ve kabuklar izler kaç günde geçiyor? Ben süsende bi kere yaptırdım az da olsa izler duruyor randevu da aldım ama tereddütlüyüm geçer mi bu izler yoksa ömür boyu kalır mı diye.

Üsküdar hacer tülay güzellik merkezi Üsküdar balıkçılar çarşısının çok yakınında ben daha önce yuzüme defalarca lazer yaptirdim ger gittiğimde permatik sürdu kadın rezil etti yüzümü bildiginiz erkek sakali gibi 😢😢 2019 ekim de galiba basladim 6 seans gittim şuan korkuyorum gitmiyorum pandemiden dolayı

Üsküdar hacer tülay güzellik merkezi Üsküdar balıkçılar çarşısının çok yakınında ben daha önce yuzüme defalarca lazer yaptirdim ger gittiğimde permatik sürdu kadın rezil etti yüzümü bildiginiz erkek sakali gibi 😢😢 2019 ekim de galiba basladim 6 seans gittim şuan korkuyorum gitmiyorum pandemiden dolayı
Dksı kaç tlye yapıyor? Bir de kabuklar filan kaç günde iyileşiyor?

Dksı kaç tlye yapıyor? Bir de kabuklar filan kaç günde iyileşiyor?
Dakikası 3 tl çok benim yüz flcok fena her gidişimde 180 tl veriyorum benim cildim çok hassas evebgelene kadar yuzum kipkirmiz oluyor ertesi gün minik minik sivilce oluyor igne yerleri 1haftaya da kuruyor kabuklarin dökülmesi yaklaşik 15 gunü buluyor yine ama kimininde hiç yan etkisi olmuyormus

Hangi bölgelere yaptırıyorsunuz ve kabuklar izler kaç günde geçiyor? Ben süsende bi kere yaptırdım az da olsa izler duruyor randevu da aldım ama tereddütlüyüm geçer mi bu izler yoksa ömür boyu kalır mı diye.
Yuz vucuda gore cabuk geciyor gobegimi yaptiriyorm cok incelrr var 15gun sonra kabuklar dustu leke kalmadi suanda

Yuz vucuda gore cabuk geciyor gobegimi yaptiriyorm cok incelrr var 15gun sonra kabuklar dustu leke kalmadi suanda
isim olarak önerdiğiniz birileri var mı?

Suanda esa ya gidiyorum instvrami var esaepilasyon suanda memnun abla var gercekten cok ilgili ben cok yer dolastim kimse yuzume bakmiyordu gercekten

Sultanbeylide oturuyorum burada bildiğim kadarıyla iğneli epilasyon yapan biri yok yakın olmasını isterim ama iyi bir uzman olursa 2-3 saatlik yolu da gözü alıp giderim. Önerdiğiniz memnun kaldığınız biri var mı hanımlar?
Handan hanım maltepede. Benim bitti çok memnun kaldım

Handan hanım maltepede. Benim bitti çok memnun kaldım
Merhaba ben de gidiyorum ama forumda kötü yasanmis bir kaç tecrübe gordum şuan kararsız kaldım açikcasi.Biri forumda handan hanımdan yüzünde delik deşik lekeler kaldığını yazmış.Siz kaç seans gittiniz hangi bölge için gittiniz acaba.Ben yüzum için gidiyorum.5 seans şehir dışında 5seans da handan hanımdan aldım.Henuz pek bir azalma gözlemleyemedim o yüzden de biraz hevesim kaçtı açıkçası.Hem para gidiyor hem zaman üstüne birde acı cekiyoruz.Ama aynaya baktığımda değişen bir şey yok yüzümde.Cevabiniz benim için çok önemli

X