İğneli Epilasyon Sonrası Bakım

beautyguru3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
11
5
26
Herkese merhabalar😊

Bu başlığın altına iğneli epilasyon yaptıranların işlem sonrası yaptıkları bakımı yazmalarını rica ediyorum. İşlemden çıkar çıkmaz ne yapıyorsunuz? Pudralama yapıyor musunuz? Su değdirmemeye dikkat ediyor musunuz? Hangi onarıcı kremleri kullanıyorsunuz? Ne kadar süre içinde cildiniz tamamen eski haline dönüyor?

Özellikle Gaziantepteki Amerikan Güzellik merkezinden hizmet alanların işlem sonrası ne yaptıklarını merak ediyorum. İşyeri sahibi hanımefendi videolarından takip ettiğim kadarıyla iğneli epilasyon konusunda o kadar bilgili ve donanımlı ki her açıdan işlemini merak ediyorum ama şu an için bizzat deneyimlemem mümkün değil. Bu yüzden gidenler varsa ne öneriliyor paylaşırsanız çok memnun kalırım. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim☺️

3 gün sadece talk pudra sürüyorsunuz ve asla su değdirmiyorsunuz veya nemlendirici sürmüyorsunuz. Çünkü kabuk bağlamalı ve kabuk düşmeliki iz kalmasın su ve nemlendirici kabuk bağlamasını engelliyor. Benim iğneli uzmanım böyle yaptırıyor memnunum. Daha sonra kabuklar tamamen geçip düşene geç yaz kış güneş koruma sürülüyor.

Cevabınız için teşekkür ederim. Bana söylenen de buydu. Bazı yerler işlem biter bitmez güneş kremi sürüyormuş, bazıları madecassol, bazıları de aloe vera🧐 Onların nasıl bir iyileşme süreci oluyor merak ediyorum.

X