İğneli Epilasyon mu Yoksa Evde Lazer Epilasyon Alet mi ?

Merlin906

Mutlu Yalnızlık
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2016
1.293
699
33
Tekrar merhaba arkadaşlar, açıkçası kafam çok karışık. Mayısta düğünüm olacak Allah izin ederse. Ben daha önce hiç lazer yaptırmadım ve açıkçası korkuyorum.. :KK43:
Acıyor diye duydum.
Bir de bunun aletleri satılıyormuş. Evde kullanan var mı ? Yoksa gidip bir merkezde mi yaptırayım ? (Bazıları verimsiz diyor sürekli giden çok arkadaşım var o kadar para döktüler)
Yoksa alıp o aleti evde kendim mi yapayım biraz pahalı ama ev ortamı rahat ve hijyen olması açısından düşündüm. (Ama performans ne olur bilmiyorum..)
Ağda yapıyordum zaten ama tüyler azalmıyor, kökü azalsın koltuk altı, bacak ve bikini bölgem azarsın istiyorum.. Sürekli kıl tüy al uğraş cidden canımdan bezdim..:bicak:
Şimdi kullanan var mı ama sormak istiyorum Braun lazer Epilasyon ve Philips Lazer Epilasyon cihazlarını evde kullanan var mı ? Faydasını gördünüz mü ? Açıkçası kafam çok karışık :KK43: ya da aleti bir an önce alıp hemen başlamak istiyorum.. düğüne 5 ay var çünkü.
Epilasyon merkezlerine gidip oramı buramı açmaktanda utanıyorum açıkçası :deli:
Yardımlarınızı bekliyorum bilinçli hanımların yuvası KK En Büyük KK:KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
bununla ilgili bir başlık var zaten forumda oraya bakabilirsin. ama cihaz merkezden daha pahalı. ben merkezle koltuk altı bikini bıyık alt bacak 750 liraya anlaştım 13 seans. daha 1. seansta süper bir sonuç oldu. ben merkezde yaptırmayı tercih ettim yani

Zamanınız ve paranız varsa lazeri kesinlikle yaptırın bitmezse bile azalır.benim teyzem ve arkadaşım (ikisi de çoook esmerdir) alexander lazer cihazıyla yaptırdılar ve bebek teni gibi oldu 2 yıldır da tek bir tüy çıkmamış

Tekrar merhaba arkadaşlar, açıkçası kafam çok karışık. Mayısta düğünüm olacak Allah izin ederse. Ben daha önce hiç lazer yaptırmadım ve açıkçası korkuyorum.. :KK43:
Acıyor diye duydum.
Bir de bunun aletleri satılıyormuş. Evde kullanan var mı ? Yoksa gidip bir merkezde mi yaptırayım ? (Bazıları verimsiz diyor sürekli giden çok arkadaşım var o kadar para döktüler)
Yoksa alıp o aleti evde kendim mi yapayım biraz pahalı ama ev ortamı rahat ve hijyen olması açısından düşündüm. (Ama performans ne olur bilmiyorum..)
Ağda yapıyordum zaten ama tüyler azalmıyor, kökü azalsın koltuk altı, bacak ve bikini bölgem azarsın istiyorum.. Sürekli kıl tüy al uğraş cidden canımdan bezdim..:bicak:
Şimdi kullanan var mı ama sormak istiyorum Braun lazer Epilasyon ve Philips Lazer Epilasyon cihazlarını evde kullanan var mı ? Faydasını gördünüz mü ? Açıkçası kafam çok karışık :KK43: ya da aleti bir an önce alıp hemen başlamak istiyorum.. düğüne 5 ay var çünkü.
Epilasyon merkezlerine gidip oramı buramı açmaktanda utanıyorum açıkçası :deli:
Yardımlarınızı bekliyorum bilinçli hanımların yuvası KK En Büyük KK:KK16:
ben merkeze gittim canim alexandre lazer cihaziyla yapildi biraz azaldi ama oyle cokta bifark yok ama.evde olandan bnde almayi dusunuyorum ama o bitirmiyormus modern agda gbi daha gec cikiyormus sadece

Evde yapılan cihazın çok etkili olmadığını duydum. Bende alexander cihazla yaptırdım. İki yıl oldu çokta memnunum. 6 seans yeterli geldi.

bununla ilgili bir başlık var zaten forumda oraya bakabilirsin. ama cihaz merkezden daha pahalı. ben merkezle koltuk altı bikini bıyık alt bacak 750 liraya anlaştım 13 seans. daha 1. seansta süper bir sonuç oldu. ben merkezde yaptırmayı tercih ettim yani
750 ye nerde buldunuz ya cok iyiymis

Zamanınız ve paranız varsa lazeri kesinlikle yaptırın bitmezse bile azalır.benim teyzem ve arkadaşım (ikisi de çoook esmerdir) alexander lazer cihazıyla yaptırdılar ve bebek teni gibi oldu 2 yıldır da tek bir tüy çıkmamış
Vaaaaaowww :oha:

Beyaz tenli, kapkara tüylü değilsen merkezlere boşuna gitme.

Azaltıyor çünkü tamamen pürüzsüz görüntü yok. Yine alıyorsun ama 3 haftada 1 değil farkı bu.

Evde diyorum.

Lumea için başlık vardı. Sanırım sep'in. Memnundu.

Rowentanın ev lazer epilasyonunu aldım,düzenli kullanmıyırum ,iki kere kullanmışımdır 3 ayda ,şu an için tüylerin çıkış süresini azalttı ,bazı yerlerde de daha az çıkıyor,sanırım tüylerin sertliğiyle alakalı tam bilemiyorum,düzenli kulansam daha etkili sonuç alacağımı tahmin ediyorum,yalnız benimkinde yüz için uygun değil bikini bölgesi için daha aşağılara yapılmaması gerekiyormuş.diğer markalar için bir sınırlandırma varmı bilmiyorum.

Beyaz tenli, kapkara tüylü değilsen merkezlere boşuna gitme.

Azaltıyor çünkü tamamen pürüzsüz görüntü yok. Yine alıyorsun ama 3 haftada 1 değil farkı bu.

Evde diyorum.

Lumea için başlık vardı. Sanırım sep'in. Memnundu.
Beyaz tenliyim çok kıllı bi insan değilim ana bazı bölgeler bariz... kalın ve siyah ve jilet kullanmıştım o bölgelerde acıyor diye o_O

İgneli epilasyon yaptir,kesin cozum ve sagliga zararli degil. Lazer bosu bosuna isina maruz kalmak demek,ben korkarim sahsen. Zaten devir kanser devri,bile bile lades demeye luzum yok

Bence banlanınca tüylerde yok olur. Neden konular ilgili bölümlere açılmıyor?

İgneli epilasyon yaptir,kesin cozum ve sagliga zararli degil. Lazer bosu bosuna isina maruz kalmak demek,ben korkarim sahsen. Zaten devir kanser devri,bile bile lades demeye luzum yok
siz iğneli epilasyonu nerde yaptırdınız..?Kesin sonuç aldınızmı

siz iğneli epilasyonu nerde yaptırdınız..?Kesin sonuç aldınızmı
Ben yaptirmadim ama cevremde gidenler var. lazerden sonuc alamayip da igneliye gidenler ise cogunlukta. Ve dedigim gibi kesin cozum oluyor. O para ille verilecekse igneli hem zararlik degil hem de kesinlikle tuylerden kurtulmaya yariyor

Cihazin markasi ne canim nerdesin hangi segir

Cihazin markasi ne canim nerdesin hangi segir
iki tane cihaz var. önce alexe aldılar ilk 5 seans , tüyler inceldiği için diota geçilecekmiş bundan sonrasında. dökülme çok iyi oluyor ama 2 aya tekrar çıkıyor şimdilik. çıkınca seansa gidiyorum tekrar. bitmiş bir bölge yok hala. ama bacak çok azaldı.

X