İğneli epilasyon iz kalmaması için

tugce353535

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2022
3
2
27
Herkese merhabalar.Yüzümde yaygın favori bölgemde,yanaklarımda,çenemde,dudak altımda ince kahverengi tüyler ve çenede 15-20 tane sert kılım var.Cımbızla aldığım için çoğaldı.Önümüzdeki haftalarda iğneli epilasyona başlamayı düşünüyorum.Ancak leke,iz,iğne deliği,gözenek vs oluştu mu gidenlerde? Bunların oluşmaması için ne yapmalıyım hangi kremleri kullanmalıyım? Ve ne sıklıkla? Özellikle bu konuyu cildiye doktoruna sorup bilgisi olan var mı cildiye doktorları ne öneriyor? Teşekkür ederim

Benim dr iğneli asla önermiyor ndyag yaptır dedi ama yine de iğneliye gittim. Size tavsiyem, ki bunu çok kimseden duymazsınız, izolasyonlu iğne kullanan bir uzmana gitmeniz, böylece kabuklanma olmaz yani leke çukur da olmaz. Tabi eğer iğneliye karar verirseniz. Öncesinde lazer epilasyonu da uzman kişilerle görüşüp değerlendirin mutlaka.
Not: kabuklanma olması leke olacağı anlamına gelmez ancak riski doğurur.

Benim dr iğneli asla önermiyor ndyag yaptır dedi ama yine de iğneliye gittim. Size tavsiyem, ki bunu çok kimseden duymazsınız, izolasyonlu iğne kullanan bir uzmana gitmeniz, böylece kabuklanma olmaz yani leke çukur da olmaz. Tabi eğer iğneliye karar verirseniz. Öncesinde lazer epilasyonu da uzman kişilerle görüşüp değerlendirin mutlaka.
Not: kabuklanma olması leke olacağı anlamına gelmez ancak riski doğurur.
İzolasyonlu iğne ne demek oluyor

X