İğneli Epilasyon Hakkında

cassiopeia8

BK:83,5 GK:60,5 H:60
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2020
191
684
Çenem için neredeyse 2 seneden fazladır gidiyorum, ilk zamanlarda bıyık ve faul içinde gitmiştim. Sonrasında hep çene için devam ettim. Çene ve boyun kısmım komple kıl doluydu. Cımbız ve ağda ile baya yayılmıştı. Çok şükür ilk halimin yanından geçmiyor ama bitti desem de yalan olur çene üstümde iki üç tane ısrarla çıkan var çene altımda yine bir nebze daha fazla kök çıkıyor ama sert kıl görünümünden kurtuldum siyah ince tüy gibi çıkıyor. İlk başlarda 10 günde 2 defa giden ben ayda 1 defa anca gidiyorum ve kısa sürüyor, süreçle ilgili merak ettikleriniz olursa cevaplayabilirim.

Merhaba sürecinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.Malesef benim de yüz bölgemde kıl ve tüyler var.Favori bölgemde ince ama yoğun şekildeler.Dudak üstü ve çene bölgesi almaktan kaynaklı erkek tipi kıl şeklinde.Vücut konusunda iğneli epilasyon tecrübem var fakat yüz bölgesine cesaret edemiyorum.Yoğum bir iş hayatım var insan içine nasıl çıkarım.Hem kabuk kabuk yara olcak hem de çıkana kadar almayıp beklemek gerekiyor.Benim gibi sürekli çalışan insanlar nasıl yapıyor bana bir yol gösterin lütfen moralim çok bozuk bıktım gerçekten 😢

Merhaba sürecinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.Malesef benim de yüz bölgemde kıl ve tüyler var.Favori bölgemde ince ama yoğun şekildeler.Dudak üstü ve çene bölgesi almaktan kaynaklı erkek tipi kıl şeklinde.Vücut konusunda iğneli epilasyon tecrübem var fakat yüz bölgesine cesaret edemiyorum.Yoğum bir iş hayatım var insan içine nasıl çıkarım.Hem kabuk kabuk yara olcak hem de çıkana kadar almayıp beklemek gerekiyor.Benim gibi sürekli çalışan insanlar nasıl yapıyor bana bir yol gösterin lütfen moralim çok bozuk bıktım gerçekten 😢
Sizi çok iyi anlıyorum, sürekli insanlar çeneme bakıyor gibi geliyordu ve bazen gerçekten de gözlerini ayırmıyorlar. Kimse böyle gezmek istemez ister istemez bende herkesin çenesine bakar oldum herkes benim gibi mi diye, hastalık netice de normal bir durum değil😔 eline güvendiğiniz ve tecrübe ettiğiniz bir yer olursa kesinlikle yaptırın. İnanın bitmese benimkisi bitmezdi. Hatta ilk seanslarda azaldı sonra tekrar arttı yüzüne ne sürdün de tekrar çoğaldı dediler halbuki hiçbir şey🫠 çene ve fauller sadece işlem yapıldığı bir saat benek benek oluyor ama sonrasında kayboluyor kızarıklık da geçici. İlk seanslarda nokta nokta kabuk oluyordu kıl yoğunluğu çok olduğu için bir iki gün sonra malesef fondötenle hafif kapatıyordum sonradan kapatma ihtiyacı da duymadım hem rahatsız edecek kadar olmadı hemde o haline bile razı gelmiştim kıl ile gezmekten iyidir en fazla sivilcem çıktı der geçersiniz kime ne. Çalışmadığınız günlerde seansı yaptırın ilk gün sonrasında tolere edebilirsiniz her şekilde. Fazla uzatmadan sık sık aldırmaya bakın. Şuana kadar 3 yer tecrübe ettim ilk ve şuan gittiğim yerden memnunum. Arada gafil avlandığım bir yer var yüzümü mahvetti tek seansta neyseki madecasol ile kurtardım. Hem maddi hemde manevi yıpratıcı bir süreç, bu sektöre verdiğim para ile yüz nakli de yaptırabilirdim😅
Çene ve faul çok rahat çene altı boyun kısmı biraz daha acı verici, bıyık bu işin zirvesi bence en acı veren orası.
4 5 seansta bitende var ben gibi 2 senede anca bitende var, sabır etmekten başka çare yok gerçekten.

Son düzenleme:
X