İFTİRAYA UĞRAYIP DAVA AÇMAK

Avukata soracaksın bunları ???

Bu defa ne ile suçlanıyorsunuz ? Elinizde somut bir delil ( yazı, mesaj vb) var mı ?
Çok yakın aile dostumuza benim hakkımda yine iftira atmış, aile dostumuz da böyle birşeyin olup olmadığını sordu bana. Orda geldi yine cinnet
Dava açtığım takdirde şahit olarak gelecek. Geçmiş olaylar da cabası tabi..

Benim kaynanam da her önüne gelen temizlikçiyi hırsızlıkla suçluyordu. Bir gün de beni suçladı. Birkaç yıl sonra da annesi onu suçladı küs şu an annesine kardeşlerine. Siz kendinizi biliyosanız üzerinde durmayın zaten normal bir insan da başkasının lafıyla her şeye inanmaz. Devletin daha önemli işleri var

Dedikoduyu herkes yapar. Bana hırsız muamelesi yapıldı.
Olayın yaşandığı evden parmak izi de alındı zamanında. O parmak iziyle eşleştirme yapıp çalan kişinin ben değil kim olduğunu öğrenmek amacım aslında bende bu kadar iğrenç olaylar varken adli mercileri meşgul etmekten yana değilim.

Ve sizde hırsızlıkla suçlansanız,yapmadığınızı ispat edecek yollara başvurursunuz diye düşünüyorum ?

Olay burada anlatamayacağım kadar çirkin ve karışık aslında. Buraya herşeyi detayıyla yazamıyoruz..
Ben tabiki kendimi biliyorum. Fakat kendini bilmeyen insanların bu konuyu herkese ben yapmışım gibi anlatıp, insanları suizanda bırakmasından sıkıldım. Bir an önce gereken yapılsın istiyorum. Olay çok çok çirkin yerlere geliyor çünkü.
Devletin daha önemli işleri var, haklısınız. Fakat bu da benim şeref meselem..

Benimde en korktuğum şey biliyor musun. bir gün yakacam kendi başımı ama du bakalım
Ahah ben bir kere sevgilimle alakalı bir konu açmıştım. Herkes ayrıl demisti bir üye garip garip seviyo cocuk barış falan demisti bana. Trol sanmıştı herkes saçma sapan adami savunuyordu. Meğer oymuş kendisi. Telefondan görmüş nickimi okuyormuş zaten. Kapattım konuları sonra ben de

Oha Eski sevgili dememişsin yalnız, sanırım devam ?

Ahahahha erkolar da bi işi tam yapsın hep falso

Olsun hiç ceza almasa da olur. Bu tipler elalemcidir, aç davayı dalga konusu olsun hiç yoktan.

Avukata danış, şahitlerinde varmış acabiliyor isen aç dava.
Bu terbiyesizlerin yanına kâr kalıyor bu attıkları iftiralar.
Mahkemelerin oyalandığını düşünmüyorum bu konudan asla.

Açamıyor isen de suç duyurusu mu başka birşey mi ne yapabiliyor isen yap rezil et.

Oh beee.. Beklediğim destek geldi sonunda
Çok teşekkür ederim ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…