İFTİRAYA UĞRAYIP DAVA AÇMAK

Bezdumda

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
957
764
Benim iftiraya uğradığım bir durum oldu, yasal sürece girmek istemedim o zaman, yeni evliydim..

Karşı taraf yani iftirayı atan taraf şu an başka bir dedikodu çıkartmış hakkımda. Artık ben de gerekeni yapmak istiyorum. Yasal sürece başvuracağım.

Dava açacak delillerim ve şahitlerim var, fakat tek kaygım karşı tarafın hak ettiği cezası almama ihtimali..

Aranızda iftira sebebiyle dava açan oldu mu?
Sonuç alabildiniz mi?

Kuzeniniz daha önce sizi, aralarında sizin de olduğunuz 10-12 kişilik bir misafir grubunu ağırlarken, siz salona geçip çalan telefonunuzu yanıtladığınız için evindeki takılarından almakla suçlamıştı. Bu defa sizi neyle suçluyor ?

Kız yoksa sen kuzeni misin

Daha önce açtığım konudan haberi olmayınca..
Benim de haberim yoktu da anladım yani eski konunuzu anlattığını. Müneccim değiliz ki hiçbirimiz nerden bilicez başka iftira atan kişi olsa evet o kişi benim diye çıkar mı ortaya?

Neyse malum konunuzu ben de okudum. Şu anki meseleniz ne bilmiyorum ama o olayın üstünden 8 yıl geçtiği için zamanaşımına uğramış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…