iek mi yoksa Dilek mi kim nce douracak?

Çiçek mi yoksa Dilek mi sizce hangisi önce doğuracak

• Ankete Katılan
    24
  • Anket Kapalı .

zeren_zeynep

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2008
2.694
1
Evet nisan anneleri topiğinin sagdık izleyicileri bildiğiniz gibi Çiçekçiçek ve Dozkan geçen sene temmuz ayında aynı gün regl olmayı ve muhtemelen aynı günler yaramazlık yapıp sıpa sahibi olmayı başarmışlardır en son çalışmaları dr larından aynı sezeryan gününü almaları oldu peki sıpalar sezeyan günlerini bekleyeceklermi????????? yoksa iki gebeşten hangisi daha önce sancılanacakkkkkkkk oylayına.s.

eylemlerim devam edecek (bi güncük daha ama en eylemli günüm olacak ):roflol::roflol::roflol:

ilahi şenay sen beni güldürdün Allahta seni güldürsünkaydirigubbakcemile2
Ahh nerde bende o yetenek. Sancı mancı bilmiyorum ben hele nişan denen şeyden hiç
haberim yok. Ben çocuğu hazırlıyorum hayrına bi doktor çıkarmazsa beklerim ben yine 42 hafta.kaydirigubbakcemile

sırnaşık şey dozkan bence önce sen doğuracaksın gibime geliyor. nasipse sezeryana 1 haftamı kaldı sizin.. :Saruboceq:

valla bu işler hiç belli olmuyor..
biz mart annesiyiz ama yarımızdan fazlası şubatta doğum yaptı..:CüvCüv:

ilahi şenay sen beni güldürdün Allahta seni güldürsünkaydirigubbakcemile2
Ahh nerde bende o yetenek. Sancı mancı bilmiyorum ben hele nişan denen şeyden hiç
haberim yok. Ben çocuğu hazırlıyorum hayrına bi doktor çıkarmazsa beklerim ben yine 42 hafta.kaydirigubbakcemile

anketi etkilemeyelim atarım dışarıııııııııııı:eek:klava:

önce çiçek doğurur çatladı zaten yerinde duramıyo o çiçek hanımmmmm sen doğurcan bence

çatlak şenayyyyyyyy:)

benim ağrılar devam edio doktoru aradım ya yarın ya salı gfidicem bakıcak korkutma kızım

Bende çiçek dediiimmmm:) Dozkanınki bekler de çiçeğinki sabırsız bence, anası kuduruk galiba ondan.delikafadulden

önce çiçek doğurur çatladı zaten yerinde duramıyo o çiçek hanımmmmm sen doğurcan bence

Bende çiçek dediiimmmm:) Dozkanınki bekler de çiçeğinki sabırsız bence, anası kuduruk galiba ondan.delikafadulden

bunlar koç burcu bebekleri her an her şey olabilüüüüüü taş düşebiliüü bebe çıkabülüüüüüü

bence sezeryan bekleyecekler ama cicek yulaf yemeyi bırakmalı bence valla hızlandırır sureci anketi bosacıkarır sonra kaydirigubbakcemile

Çiçek haklısın bunlar tam koç:) benimkide seninkiden farklı değil, dengesiz ayol bunlar, babalarına mı çektiler yoksadelikafadulden

Dılek baktı -- ÇıÇek kıvranıyor..

Doktora gıttı, ne yaptı ne ettı,, doktoru kandırdı.

Sezeryan tarıhını 2 gÜn Öne Çektı...

ÇıÇek dururmu yarın oda doktora gıdecek bakalım o nasıl doktorunu

kandıracak...

ÇekıŞmelı bır yarıŞ - devam edıyor..
Bakalım sonuÇta kım galıp gelecek.

Dİlek baktı -- ÇİÇek kıvranıyor..

Doktora gİttİ, ne yaptı ne ettİ,, doktoru kandırdı.

Sezeryan tarİhİnİ 2 gÜn Öne Çektİ...

ÇİÇek dururmu yarın oda doktora gİdecek bakalım o nasıl doktorunu

kandıracak...

ÇekİŞmelİ bİr yarıŞ - devam edİyor..
Bakalım sonuÇta kİm galİp gelecek.

Bence Çiçek:emir_bebek: Can da annesine yardım ediyo anladı yarışı kaybedicekler biraz tepinimde annem kazansın diyohihoyyyt

X