İdrarda yanma. Ne yapsam kalıcı çözüm olmuyor :(

ShErlok92

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2023
860
644
32
Merhaba hanımlar. İdrarda psikolojimi etkileyecek kadar yanma yaşıyorum. Daha önce hiç böyle bir durum yaşamamıştım. 3 ay önce kürtaj olmuştum. Acaba bundan ötürü mü bu yaşadığım. ? Eşime soruyorum sorun var mı yok diyor belki ondan bulaşıyor diye dışarıda çok acil olmadıkça WC kullanma diyorum defalarca ve dikkat ediyor. Kendim de çamaşır utuleyip öyle giyiyorum . Sıcak kompres yapıyorum .Antibiyotik vermişti doktor. Kullanıyorum 1 gün iyiysem sonra tekrar beliriyor. WC kullanmaktan korkuyorum artık çünkü bicak kesiği gibi canım cikiyor . Bunun kalıcı çözümü yok mu ? Ne yapmam gerekiyor yardım edin lütfen 😓

Merhaba hanımlar. İdrarda psikolojimi etkileyecek kadar yanma yaşıyorum. Daha önce hiç böyle bir durum yaşamamıştım. 3 ay önce kürtaj olmuştum. Acaba bundan ötürü mü bu yaşadığım. ? Eşime soruyorum sorun var mı yok diyor belki ondan bulaşıyor diye dışarıda çok acil olmadıkça WC kullanma diyorum defalarca ve dikkat ediyor. Kendim de çamaşır utuleyip öyle giyiyorum . Sıcak kompres yapıyorum .Antibiyotik vermişti doktor. Kullanıyorum 1 gün iyiysem sonra tekrar beliriyor. WC kullanmaktan korkuyorum artık çünkü bicak kesiği gibi canım cikiyor . Bunun kalıcı çözümü yok mu ? Ne yapmam gerekiyor yardım edin lütfen 😓
Urinonvef cranberry takviye var trendyolda bile satılıyor baya etkili tavsiye ederim

Devamlı idrar yolu enfeksiyonu yaşayanlar için bir ameliyat var diye biliyorum. Üroloji uzmanı ya da kadın doğumcuya gitseniz bilgilendirir. Ben de sistosel ameliyatı olacağım, onu araştırırken denk gelmiştim. İdrarda yanma çok kötü bir şey. İnsanın hayatını zehir ediyor. Çok geçmiş olsun.

Devamlı idrar yolu enfeksiyonu yaşayanlar için bir ameliyat var diye biliyorum. Üroloji uzmanı ya da kadın doğumcuya gitseniz bilgilendirir. Ben de sistosel ameliyatı olacağım, onu araştırırken denk gelmiştim. İdrarda yanma çok kötü bir şey. İnsanın hayatını zehir ediyor. Çok geçmiş olsun.
Off ameliyat en büyük korkum. Ama benspn bir aydır yaşıyorum . Hiç sormayın zehir gerçekten zehir . Teşekkür ederim

Benim annemde kronik idrar yolu enfeksiyonu var kendini ne kadar korursa korusun azıcık kendini yorsa tekrar ediyor malesef. İyi bir doktor bulun takipte kalsın ateş sıtma vs de yapıyor ağrısı acısı dısında zaten. Gerekirse iğne ile daha kuvvetli antibiyotikler verir. Ama haricince doktor anneme solgarın rosehips ve cranberry vitaminlerini asla bırakmaman gerek dedi bunlar c vitamini kaynağı. Bağısıklığı guclendiriyor sanırım 5-6yıldır içiyor. Siz de doktorunuza danışıp öyle vitamin başlayın internetten de vitamin alışverişi yapmayın orjinal olmayan ürünler var piyasada internetten satılan.

X