İdrarda protein

Sonami

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2023
742
857
25
Kızlar 9+3teyim şu an. Hastaneye ilk gittiğimde tansiyorum yüksekti. Ve 3 saatin sonunda düştü normale. Protein en yüksek 15 olması gerekirken 22 küsürlü bi sonuç çıkmış. Doktorla hemen görüşemiyicem çıkmayan başka testler var. Önemli bi durum mu bu bilgisi olan var mı?

Tansiyon yüksek çıktığı zman protein kaçağı oluyor benim hafif düzeyde çıkmıştı protein kacagi ama hemen tansiyon ilacı ve kan sulandırici başlamıştım ama benim 18.haftada cikti ortaya sizin biraz daha erken olmuş .Tansiyonunuzu düzenli ölçün yine yüksek çıkacak mı bakın mutlaka doktorunuzla da mutlaka iletişime geçin

Önceki hamileliğimde dirençli tansiyon yüzünden biraz erken doğum yaptığımdan şimdiki yükseklik önemli görüldü baya ilgilendiler. Ama ne biliyim protein kaçağı gibi bişey düşünmemiştim geçen ay ilk öğrendiğimde yapılan testte protein için negatif yazıyor. Yarın sonuç çıkmasa da görüşeyim doktorla en iyisi

Bencede görüşün mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…