idrarda pozitif kanda negatif

mahtuana

canımın hepsi kızlarım
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2013
1.160
741
kızlar size birşey soracağım benim adetim 4 gün geçti adet günü idrar testi yaptım pozitifti farklı birtesle daha yaptım yine pozitif sonra kan vermeye gittim sonuç negatif hamile değilim kesin doktorum testi pazartesi tekrarla dedi ama benim sormak istediğim 2 gündür testi tekrarlıyorum sürekli pozitif veriyor ve ben idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum ilaç kullanıyorum onların etkisi olurmu yada kist farklı bir hormon yükselmesi buna sebeb olabilirmi böyle birşey yaşayan oldumu hiç kötü birşey var diye korkuyorum

kızlar 48 kişi bakmış kimse cvp yazmamış hiç bu durumu yaşayan olmadımı hamile değilim eminim bundan ama sadece korkum kist ne olması neden testte pozitif diye bu acayiplik sadece bende mi varmış

test hatalı diycemde kaç tane yapmışsın hepsimi sana denk geldi pazartesi tekrarla bakalım ne çıkıcak ilk defa duydum böyle birşey

test hatalı diycemde kaç tane yapmışsın hepsimi sana denk geldi pazartesi tekrarla bakalım ne çıkıcak ilk defa duydum böyle birşey

sağol arkadaşım tek sen cvp yazmışsın teşekkür ederim yinede... öğrendim sebebini neden oldugunu bende hiç duymamıştım ve ilkkez başıma geldi

cnm kıst olduğunu sanmıyorum benım kıst vardı ama gebelık yoktu mesela.
hangi faktorler pozıtıf yapar ıdrar testını bılemıyorum
ben olsam kan testını başka bır yerde daha yaptırırm. gebelık yoktur belkı ama olsun ıçın rahat olur. benım kan testı negatıf sonuç vermıştı meğer hamıleymışım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…