İdrarda minik kahverengi parçacıklar

MyFairyDaphne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2008
4.690
0
Arkadaşlar öncelikle herkese günaydın ve hayırlı cumalar,
Ben 14+6 günlük hamileyim yani yarın 15. haftamı dolduruyorum.
İlk üç ay içerisinde iç çamaşırımda ara ara kahverengi mini parçacıklar oluyordu veya küçük abdestimi yaptıktan sonra tuvalet kağıdına bu parçalardan geliyordu az bir miktarda.
Ama ilk üç ay içerisinde olduğundan pek önemsemiyordum sonuçta bebek yerleşiyordu ve böyle şeylerin normal olduğunu duymuştum. Son bir kaç gecedir taşınmak için ev topluyoruz sanırım kendimi de biraz yordum her ne kadar ağır kaldırmasamda biryerlere uzanmasam da... Bu sabah küçük abdestimi yaptıktan sonra peçetede yine o parçacıklardan gördüm ama az önce tuvalete çıktığımda böyle bir durum yaşamadım.
Doktorumu aradım ama öğleden sonra müsait olacakmış ona da soramadım bilen varsa lütfen bana yardım edin. Çok teşekkür ederim cevaplarınız için...

cnm doktorun ne dedi parçacıkklara önemli bişey değildir inşallah... bende de oluyor aynı şeyler ama ben 5 hadta önce çok şiddetli bir kanam geçirdim onun parçaları olabilir diye düşünüyorum. sana ne dedi doktor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…