İdrarda Kan Pıhtısı

gmzklnc42

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2024
39
5
31
Merhaba kızlar.İki gündür fena bir idrar yolu yanması yaşıyorum.Aslında sadece idrarım için sıkıştığımda ve yaparken çok fazla ağrıyordu Bugün yine aynısını yaşadım ve idrarımdan mı bilmiyorum küçük bir kan pıhtısı geldi.Adetim yakın değil gebelik de yok eminim.Çok korktum bugün hemen acile gittim idrar ve kan tahlili yaptı Dr ve antibiyotik yazdı.Ben sonradan sonuçlara baktım crp ve lökosit çok yüksek değildi.(İdrar yolu enf bunlar yüksek çıkar Normal seviyedelerdi.Sizce böyle olması normal mi? Sizin de başınıza böyle bir durum geldi mi? Çok korkuyorum lütfen yardım edin 😔

antibiyotik yazdiysa normal olmayan degerlerdir sistit durumunu cok yasardim idrardan kan geldigide oldu bende bobrekde tas vardi kum dokerdim sizinde acaba kum dokme gibi bir durumunuz olabilir mi

antibiyotik yazdiysa normal olmayan degerlerdir sistit durumunu cok yasardim idrardan kan geldigide oldu bende bobrekde tas vardi kum dokerdim sizinde acaba kum dokme gibi bir durumunuz olabilir mi
Dr onu da sordu daha önce taş veya kum geçirdinz mi diye ben de hayır dedim.Bu arada değerlere e nabızdan baktım hepsi normal aralıktaydı.CRp 0.3 mesela ya da lökosit 7.15.Tabiiki Dr lar en iyisini bilir ondan şüphem yok sadece normal değerlere bakınca dedim acaba enfeksiyon değil de başka bir şey mi var? Bu arada sizde kan pıhtısı şeklinde mi geliyordu acaba ?

Dr onu da sordu daha önce taş veya kum geçirdinz mi diye ben de hayır dedim.Bu arada değerlere e nabızdan baktım hepsi normal aralıktaydı.CRp 0.3 mesela ya da lökosit 7.15.Tabiiki Dr lar en iyisini bilir ondan şüphem yok sadece normal değerlere bakınca dedim acaba enfeksiyon değil de başka bir şey mi var? Bu arada sizde kan pıhtısı şeklinde mi geliyordu acaba ?
idrarda lokosit 7 normal deger degil enfeksiyon gecirmis oldugunuzu gosteriyor.. kandaki lokosit(wbc) 7 normal

bende cok fazla kan gelmisti resmen idrarim kandi cok fazla enfeksiyon vardi ve asiri agriliydi ozaman pihti geldimi gelmedimi bilmiyorum kani gorunce zaten nevrim donmustu:)

X