idrarda hamılelik

esss

Guru
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
115
3
daha 5-6 gunluk ilişki idrar testinde cıkmaz deılmı arkadaslar
kandada 413 degerı cıktı ben hamıle kalmam dıe dusunuodum ama
adetı 8 gün gecmıstı ıkıncı cızgi silik cıktı

tam olarak anlayamadım ama 5-6 gün önceki ilişkiden değildir o önceki ilişkilerde gebe kalmış olmalısın.

tam olarak anlayamadım ama 5-6 gün önceki ilişkiden değildir o önceki ilişkilerde gebe kalmış olmalısın.

kan testinde cikmis zaten.. daha ne idrari.. ama o 5-6 gunluk iliskiden degildir arkadasimin dedigi gibi canim.. hayirli olsunnnnn!!

işte 1 mayısta hastalandım
mayıs boyunca korunmadık
ama cabada sarf etmedık
9 hazıranda hamılelıgı ogrendım

yalnız yumurtlama gununu hesaplayamıyorum
nisanda hic hastalanmadım cunku
1mayısta geldi

kızlar selam 1 senelık evlıyım ve bu ay adetım 3 gun gecıktı acabamı dıyıp dun test yaptım ama negatıg cıktı evdekı ıdrar testlerı yanıltabılır mı ? kasık ve bel agrılarım var sankı adet olucakmısım gıbı bıde bogaz enfeksıyonundan dolayı antıbıyotık kullandım acaba antıbıyotık gecıktırmıs olabılır mı uff cok ıstıyorum hamıs olmak

daha 5-6 gunluk ilişki idrar testinde cıkmaz deılmı arkadaslar
kandada 413 degerı cıktı ben hamıle kalmam dıe dusunuodum ama
adetı 8 gün gecmıstı ıkıncı cızgi silik cıktı

daha öncesinden kalmışsındır bence canım. adetin geçtikten hemen sonrada test yaptın mı. benim 4 gün geçti hala negatif korkmaya başladım. kan testi de negatif çıkıcak diye yaptıramıyorum korkudan.

Evet yanıltabilir. Ben adet günü ve 2 gün sonra yaptım çıkmadı. 4. Gün çoook silik ve kan testinde pozitif. Darıaı başına :)

Merhaba kizlar benimde adetime şuan 4gun kaldı 3 gun once test yaptım negatifti o arada ağustos ta rahim filmi cekildim tikanik tüplerim acildi inşallah bebis vardir 15 aydir ugrasiyorum lütfen dua edin ben hepinize ediyorum rabbim dualarimizi kabul etsin aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…