idrarda hamılelik

esss

Guru
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
115
3
daha 5-6 gunluk ilişki idrar testinde cıkmaz deılmı arkadaslar
kandada 413 degerı cıktı ben hamıle kalmam dıe dusunuodum ama
adetı 8 gün gecmıstı ıkıncı cızgi silik cıktı

tam olarak anlayamadım ama 5-6 gün önceki ilişkiden değildir o önceki ilişkilerde gebe kalmış olmalısın.

işte 1 mayısta hastalandım
mayıs boyunca korunmadık
ama cabada sarf etmedık
9 hazıranda hamılelıgı ogrendım

yalnız yumurtlama gununu hesaplayamıyorum
nisanda hic hastalanmadım cunku
1mayısta geldi

kızlar selam 1 senelık evlıyım ve bu ay adetım 3 gun gecıktı acabamı dıyıp dun test yaptım ama negatıg cıktı evdekı ıdrar testlerı yanıltabılır mı ? kasık ve bel agrılarım var sankı adet olucakmısım gıbı bıde bogaz enfeksıyonundan dolayı antıbıyotık kullandım acaba antıbıyotık gecıktırmıs olabılır mı uff cok ıstıyorum hamıs olmak :KK43:

daha 5-6 gunluk ilişki idrar testinde cıkmaz deılmı arkadaslar
kandada 413 degerı cıktı ben hamıle kalmam dıe dusunuodum ama
adetı 8 gün gecmıstı ıkıncı cızgi silik cıktı

daha öncesinden kalmışsındır bence canım. adetin geçtikten hemen sonrada test yaptın mı. benim 4 gün geçti hala negatif korkmaya başladım. kan testi de negatif çıkıcak diye yaptıramıyorum korkudan.

kızlar selam 1 senelık evlıyım ve bu ay adetım 3 gun gecıktı acabamı dıyıp dun test yaptım ama negatıg cıktı evdekı ıdrar testlerı yanıltabılır mı ? kasık ve bel agrılarım var sankı adet olucakmısım gıbı bıde bogaz enfeksıyonundan dolayı antıbıyotık kullandım acaba antıbıyotık gecıktırmıs olabılır mı uff cok ıstıyorum hamıs olmak :KK43:
Evet yanıltabilir. Ben adet günü ve 2 gün sonra yaptım çıkmadı. 4. Gün çoook silik ve kan testinde pozitif. Darıaı başına :)

Merhaba kizlar benimde adetime şuan 4gun kaldı 3 gun once test yaptım negatifti o arada ağustos ta rahim filmi cekildim tikanik tüplerim acildi inşallah bebis vardir 15 aydir ugrasiyorum lütfen dua edin ben hepinize ediyorum rabbim dualarimizi kabul etsin aminn

X