Gebeliğe Hazırlık ıdrarda hamılelık en reken ne zaman cıkaaar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

konya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
112
0
45
kızlaaar slm bu ay adetım 6 gun gecıktı test yaptım ama negatıf cıktıı.acaba tekrar yapsammı bılmıyorum yaa ufff sınır olduum

canım slm.bende aynı durumdayım.adetim 8 gün gecikti dün test yaptım ama negatif çıktı.benim bildigim 10 günden önce belli olmuyor.yani en az 10 günlük hamile olmamız gerekiyor ki çıksın.1 haftalık falansa çıkmaz.ama bu benim bildigim.ben tekrardan yapacagım bayramın 1.gününün sabahı yapmak istiyorum.bence sende yap.yine çıkmazsa kan testi yaptıralım.hayırlısı olsun inş.bu arada bir arkadasımda aynı durumdaydı.1 hafta gecikmiş ve test yapmıştı çıkmadı.10 gün sonra yine yaptı ve çıktı.

aaayyy canım ınsallah yaaa artık her ay aynı seyı yasamaktan sıkıldııım senınde ınsallah pozıtıf cıkar

deasıy sana bısey sorcam canım yaaa ınsallah bılgın vardıır benıkm akıntım falan yok ama tuvalete gıdıncee sankı yumurtlama donemındeymısım gıbı akıntı oluyoo hanı bole seffaf uzayan bı akıntı olur yaaa sendede varmıı

eveeeeetttttt! aynen canım yaa bende de akıntı çok yogun ve afedersin kokulu yaa sinir oluyorum valla.adetim gelecekmiş gibi bir belirti de yok karnım davul gibi oldu gören hamiş misin yoksa diyor.bu arada senden ne haber?adet olmamışsındır umarım.ben haala olmadım bakalım yarın ecz açık olursa aa.s.lcagım 1 test daha.haberlesiriz.öptüm.

ınsallah hayırlı haberlerını verırsın canım haber ver hemen merak ettım bakalım bende beklıyorum yapcam bayramdan sonra

deasıy naptın kıııız merak ettım yaptınmı test ben bayramdan sonra yapcaaam

Arkadaşım herkeste farklı oluyor ben bikaç gün önce yaptım adetten ama çıktı silik de olsa...ama bazılarında çıkayabiliyor hemen.

Walla ben adetimden 3 gün önce yaptım silik çıktı adet olacağım gün tekrar yaptım bariz bi şekilde belirdi ikinci çizgi .. Dilerim isteyen herkes görsün ikinci çizgiyi :lepi:

deasıy naptın kıııız merak ettım yaptınmı test ben bayramdan sonra yapcaaam

ben daha yapamadım canım eczaneler kapalı oldugu için test alamıyorum malesef.benimde bayramdan sonraya kaldı.ama benim hiç ümidim yok çünkü normalde de hep gecikiyor uzun süre hemde.hayırlısı artık.zaten benim adet düzensizligine baglı yumurtlama sorunum var.ikimiz için de hayırlısı .

benımde vardı canıum adet duzensızlıgım doktor glıkopaj dıye bır ılac verdıı 5 ay onu kullandım adetlerım 4 aydır duzenlıydı sadece 2 gun atıyordu ama bu ay bugun ayın 10 u ama hala olmadııım bılmıyorum kasıklarım agrıyor akıntım var baskada bısey yok ufff bılmıyorum yaaa hayırlısı

aktasozlem slm canım sen hemsıresın belkı bılıyosundur bugun 15. gun ama hala adet olmadım en son 4 gun once ıdrar testı yaptım ama negatıf acaba yınede hamıle olabılırımıyım yanı ıhtımal varmıı

persembe gunu doktora gıdıyorum kızlar bakalım ne dıyceek haber verırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…