Idrarda gebelik testi

independante

Guru
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2009
335
2
Selam Kizlar,
Bu sorulari soran arkadaslara '' ya git test yap ogren''diye yorumlar yapardim.Simdi kendi basima geldi.
Gecen ay 8/04 tarihinde regli oldum;bu ay oldukca gecikti.Cuma gunu yani 07/05 tarihinde gebelik testi yaptim.Negatif cikti.Ancak kendimi hamile gibi hissediyorum.Garip ama dun gece uyku uyuyamadim.Asiri bir istahim var-karin-kasik agrisi-mide yanmasi-uyku hali-gaz--bilemiyorum.Idrar testini tuvalete ciktiktan 30 dakika sonra yaptim.Turkun akli tuvalette derler yaa.Dedim gidiyim aliyim.Acaba test bu sekilde dogru cikmaya bilir mi?
Basina gelen va mi?Isteyim ve eczaneye-saglik merkezine gidemiyorum test icin.Bu aksam netlestiririm ama kafam cok dolu;sizinle bu zamana kadar paylasamk istedim.Herkese iyi haftalar

selam canım öncelikle adetin geçeli sanırım daha çok olmamış eğer 30 günde bir oluyosan 2 gün geçmiş, ayrıca tuvalete çıktıktan 30 dakika sonra bile yapmış olsan testi emin ol hamilelik olsa bile silik bi çizgi çıkardı seni umutlandırmak istemem ama bu umutsuzlukları ben 10 ay boyunca yaşadığım için gereksiz telaşa kapılıp adetini daha fazla geciktirmemen için söylüyorum belki geç döllenme olabilir ama inan geç döllenme bile olsa yaşadığın belirtiler tamamen psikolojik bende 10 ay boyunca inan her belirtiyi yaşadım kasık bel ağrısı mide bulantısı adet gecikmesi ama hepsi foz çıktı şuan 1 hafta oldu gebeliğimi öğreneli ve geç döllenme bile olmamasına rağmen tek belirtim yumurtlamadan beri yaşadığım göğüs ağrım inan ne bir mida bulantısı ne baş dönmesi var yani hepsi psikolojik bebek 8-10 haftalık olmadan hissedilen belirtiler bence tamamen psikolojik bu kişiden kişiye değişsede yinede adet gecikmesinden önceki bu tür belirtiler tamamen psikolojik sana tavsiyem ya biraz daha bekle yada git kan testi yaptır bebek yoksa hiç olmazsa rahatlarsın ve bir an önce adet olursun umarım hamilesindir canım kaydirigubbakcemile5

Canim Tesekkurler..Galiba haklisin.Kafama cok fazla taktim.Ama kurtulamiyorum bu histen.Kendimi kontrol etmeye calisiyorum ama nafile.Hamile degilsem basima kotu bir hastalik gelmesinden korkuyorum.Alllahim bir once bana ya oyle ya boyle bir netice gostersin.Herseyin hayirlisi.Seni cok tebrik ederim.Allah tamamina erdirsin .Sevgiler

çok teşekkür ederim canım darısı başına olsun diyorum ama inan çok fazla takmaya değmezmiş bende 10 ay boyunca boşuna takmışım boşuna üzülmüşüm herşey Allahtan olmuyosada bundada bi hayır varmış demek gerekir ben inanıyorum herkesin bi zamanı var bizlerin sabretmekten ve dua etmekten başka yapabileceğimiz bişey yok aklınada kötü şeyler getirme herkeste olur böyle gecikmeler hemen kötüye vurma bende çok düzenli adet gören biri olarak ocak-şubat ve mart aylarında ciddi şekilde 7-8 günlük gecikmeler yaşadım ama bişeyim yoktu her kadında olabilir ara sıra böyle gecikmeler en kısa zamanda meleğine kavuşman dilğiyle canım opuyorumnanaktan

ya şekerim demekki insanları anlamak lazım hemen git yap demeyle olmuyo.neyse bi iki gün daha bekle sabırlıysan eğer ondan sonra test yap allah gönlüne göre versin hadi hayırlısı independante.

X