idrarda gebelik testi sonuç

rasiha

Guru
Kayıtlı Üye
6 Mart 2010
55
0
Arkadaşlar bu ay hala adet olmadım en son 8 eylülde gördüm kendisini hala tık yok...

Beklediğim tarihlerde sancım oldu geçti..

Göğüslerim hala şiş, kasıklarda batma var. Bazen akupunktur gibi oluyo
ben öle adlandırdım yaniiii..

Ondan önceki ayda 39. Günümde reglim gelmişti yarın artık 49 günüm olcak...

Neyse dün akşam idrar testi alıp yaptım süzülürken test yeri belli oldu ama test yeri denilen çizginin izleri belliydi pembe rengle hemen gözüktü. Ama içi pembeyle dolu değildi. Ve ben bunu banyoda srı ışıkla hemen gördüm çünkü daha önceleride yaptım ama gün ışığına tutuyodum ama yoktu...

Eşime gösterdim oda test çizgisinin yeri belli dedi pembelik yokki dedi...

Arkadaşlar.. Benim gibi yaşayanlan belki cevaplarsanız sevinirim...

Arkadaşım Tam Olarak 2. Çizgi Bellimiydi Değilmiydi 2.Çizginin Rengi Çok Silikte Olabilir Ama Mutlaka Hafif Bir Pembelik Olması Gerekiyor Bence Testi Tekrarlayın

2. çizgi belliydi ama çizgi kalın tire ya o kalın tirenin 2 tarafı belliydi ortasında pembelik göremedim. Sanırım anlatabildim..

2. çizgi belliydi ama çizgi kalın tire ya o kalın tirenin 2 tarafı belliydi ortasında pembelik göremedim. Sanırım anlatabildim..

Testlerde 2. Çizginin Belireceği Bir İz Mevcut Oluyor Zaten Eğer O İzi Gördüysen Ve Pembelik Yoksa Hamile Olmadığınız Anlamına Geliyor
Çünkü Bende 2.Çizginin Çıkacağı O Yeri Daha Öncede Çok Gördüm Hamile Olsaydınız 100%99 O Yer Pembeleşecekti ...bilmiyorumkismile

Sabah Aç Karnına Tekrar Test Yapmanızı Öneriyorumkaydirigubbakcemile5

Umarım Rabbim Gönlünüze Göre Verir :emir_bebek:

benım oğlum henüz 13 aylık ve adetım 5 gün gecikti her ay düzenli olurdh çok da iyi korunuyoruz ama oğlumda korunurken oldu allahım inş hamile değilimdir allahım isteyen herkese versin annelık duygusunu tatdırsın ama bunun şimdi hiç zamanı değil.allahım nolurrrrr :KK43:(( akşama eşim test getirecek ve bende bu akşam yapacagım.....

adet gününüze göre şuan idrar testinde çıkmalı.2. çizgi belli ise görebildiyseniz hemen kan testi de yaptırın

Testlerde 2. Çizginin Belireceği Bir İz Mevcut Oluyor Zaten Eğer O İzi Gördüysen Ve Pembelik Yoksa Hamile Olmadığınız Anlamına Geliyor
Çünkü Bende 2.Çizginin Çıkacağı O Yeri Daha Öncede Çok Gördüm Hamile Olsaydınız 100%99 O Yer Pembeleşecekti ...bilmiyorumkismile

Sabah Aç Karnına Tekrar Test Yapmanızı Öneriyorumkaydirigubbakcemile5

Umarım Rabbim Gönlünüze Göre Verir :emir_bebek:

evet canım dediğim böle işte. ama bende daha önce ki aylardada denedim hep idrar testini, evet yeri belli oluyodu öncekilerde pembelik yoktu. ama bu testte test çizgisinin yeri idrar süzülmesini beklerken çıktı. neyse bakalım bi kaç gün daha geçsin adetim gelmezse yenilerim testi...

Arkadaşlar bu ay hala adet olmadım en son 8 eylülde gördüm kendisini hala tık yok...

Neyse dün akşam idrar testi alıp yaptım süzülürken test yeri belli oldu ama test yeri denilen çizginin izleri belliydi pembe rengle hemen gözüktü. Ama içi pembeyle dolu değildi. Ve ben bunu banyoda srı ışıkla hemen gördüm çünkü daha önceleride yaptım ama gün ışığına tutuyodum ama yoktu...

Ben her ay en az 4-5 tane idrar testi yapıyorum. Bir çok testte o yer çizgisini gördüm canım ama hep olumsuz oldu. Seni üzmek istemiyorum ama pembelik yoksa gebelik de olmuyor. Ama başka bir marka testle bir daha bak ya da en iyisi kan testi yaptır, kan testinde kesin sonucu alırsın. İnşallah hamilesindir.

arkadaşlar bu ay hala adet olmadım en son 8 eylülde gördüm kendisini hala tık yok...

<merhaba şu an seninle aynı belirtileri yaşıyor gibiyiz sanki bende test yaptım 2. çizgi silkte olsa çıktı adetim 41 oldu hala dediğin gibi tık yok psikolojikmi bilemiyorum ama tüm hamilelik belirtilerini yaşıyorum hatta şu an acaip mide bulantısı çekiniyorum sabah işe sürünerek gidiyorum sürekli uyku hali kan testi yaptırıp rahatlayacam inş

pozitif idrar testi örneklerinin olduğu bir sayfa var.oradan kendi testinizi karşılaştırın.
imkanınız varsa siz de testinizin fotoğrafını ekleyebilirsiniz.
ya da kan testi yaptırın içiniz rahat etsin.

neyse bakim arkadaşlar bekliyorum şu bi kaç gün daha geçsin testi yenilerim. bulunduğum yerde kan testi yapacak yer yok öle bi imkanım olsa yaptırıcam zaten.

birde arkadaşlar bende hiç yaşamadığım bişi var... göğüslerimin ucu bi yere deysin, üstümdeki kıyafetten bile dokununca gıdıklanıyo gibi karıncalanma oluyo ve acıyorlar var.. kaç günlerden beri bunu yaşıyorum. daha önce ki aylarda yaşamadım doğrusu...

kasık ağrım çok oluyo dünden beride belki hasta olurum... Rabbim bana ve isteyen herkese hayırlı erkek kız evlat ver.... sağlıklı sıhhatli ver Allahım..

arkadaşlar ben hala adet görmedim...

bugün sağlık ocağında idrar testi yapıldı gebelik negatif dendi :KK43:

52 gün oldu peki neden adet görmüyorum ben... ve hep hamilelik belirtisi yaşamama rağmen çıkmadıya çok üzüldüm... gerçi herşeyde bi hayır var.. bana hamilelik teşhisi koydu dostlarım, kirpiklerin top top diiyolar yok efendim şöle böle, bugün sağlık ocağında test negatif çıkana kadar biraz umudum vardı...

amaaaann kadın olmakta zor... stres stres.

yani göğüslerdeki belirti dolgunluk. efendim uçlarının karıncalanması batması kararması. kasık batması akıntı hepsi var..

Son düzenleme:
arkadaşlar ben hala adet görmedim...

bugün sağlık ocağında idrar testi yapıldı gebelik negatif dendi :KK43:

52 gün oldu peki neden adet görmüyorum ben... ve hep hamilelik belirtisi yaşamama rağmen çıkmadıya çok üzüldüm... gerçi herşeyde bi hayır var.. bana hamilelik teşhisi koydu dostlarım, kirpiklerin top top diiyolar yok efendim şöle böle, bugün sağlık ocağında test negatif çıkana kadar biraz umudum vardı...

amaaaann kadın olmakta zor... stres stres.

yani göğüslerdeki belirti dolgunluk. efendim uçlarının karıncalanması batması kararması. kasık batması akıntı hepsi var..

canım ya aslında bu yazdıkalrının hepsi hamilelik belirtisi gögüs uçlarında karıncalanma ve aşırı hassasiyet bende en belirgin durumlardandı.sen kan testi yaptırabilsen çok iyi olacak onda herşey dahada netleşir.allah gönlüne göre versin inş.:Saruboceq:

arkadaşlar ben adet oldum. buraya iletiyi yazdım düngece sonra kırmızı geldi... sancım çok hapla duruyorum. belirtilerde olmasaydı yani düşünmezdim bu kadar. Rabbim bana isteyen kullarına hayırlı kız erkek evlatlar versin.

peki arkadaşlar bişi sorucam, ben kadın doğum dr. na gitmelimiyim düzensiz adetlerim için baksanıza ilk 36 sonra 39 şimdide 51 gün deyince geldi.

daha önce gittim bana cyclo progynova verdi o düzenliyo ama 5 kilo aldım onla 2 ayda. ama o zaman korunuyoduk. napayım hatunlar,adetlerim gününde olmuyo ben gebe nasıl kalıcam?

mutlaka doktora görünmelisin.benim de oğlumda düzenim çok bozulmuştu.41 günde bir oluyordu.çünkü çok kafaya takıyordum.ama sen yine de görün bir doktora.

peki canım şimdi adetim, ne zaman gitmem uygun olur. bu önümüzdeki ay adetim gelmeden öncemi gideyim.

bu arada geçen ay adetimin 2. günü başalayıp 12. gün biten bal çörek otu tarçın yapmıştım.. bu ayda başladım. inşaallah Allahtan şifası.. hayıt otu tohumu vardı bide bi yerde okumuştum her akşam 1 bardak içtim diyodu bi arkadaş. onada başlasammı acep diyorum.

bence her duyduğunu yapma.belki de bunlar bozuyor düzenini.herşeyi akışına bırakmanı ve doktora gitmeni tavsiye ederim.sanırım reglin 3. günü gidiliyordu.

bugün reglimin 3. günü canım o zaman bugünden geçti. napayım arkadaşım ya deniyeyim bitkilerdede var şifa diyerekten.. bu ay da kulklanayım bakalım, zaten etki olmazsa bidahaki ay kullanmam. belki dokunacak, bunuda denemeden bilemem, denemesemde içimde kalır, şifa niyetine yiyorum.

X