idrarda çift çizgiyi gördüm ama kanda sonuç negatif bu nedemek

elifyaren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
270
2
41
arkadaşlar bir önceki adet tarihim 15 mayıstı ve bugune kadar adet olmadım yani bugun tam 9 gün geçti normalde adet siklusum 32 ile 35 gündür dün sabah evde test yaptım silikte olsa ikinci çizgi netti hemen gidip kan testi yaptırdım sonuç 1.96 yani negatif çıktı şok oldum bu sabah yine evde yaptım yine ikinci çizgiyi gördüm ben anlayamadım bu işi türümün son örnegimiyim başından geçen yada böyle bişey duyan arkadaşlar yardım edin lütfen

canım hayırlısı olsun diyeyim öncelikle. idrar testinde pozitif çıktıysa kesin hamilesindir yanlış olma ihtimali yok ama hamile olup da negatif çıkanlar oluyormuş bence birkaç gün bekle, eğer adet olmazsan dr.a git ben d.ru arayıp sormuştum ne zaman geleyim die kan testi filan da yaptırmamıştım iki kez idrar testi yaptırmıştım ikisi de pozitif çıkmıştı doktor beni bir hafta sonra çağırmıştı keseyi görünce rahatlamıştık.

canım senle adet gunlerimiz aynı benimde aynı şekilde gecikmem 15 inde iki damla belli belirsis gelip gitti :S
bende 2 gun once test yaptım testte hiç bişey cıkmadı mirmirmirmir
ama hala goremedim adet sinir oldum ya üfff :çok üzgünüm:
kanda test yaptırmaya korkuyorum idrarda cıkmadı ya kanda cıkarsa ben cunku ikinci bir bebege hazır degilim :1no2:

bende kesin hamileyim diye düşünmüştüm ama canım kan testini yaptırdığım yer idrarara güvenme kan testi kesin sonucu verir diyo acaba diyorum bakan yer mi bi hata yaptı ki

canım herşeyin hayırlısı korkunun çaresi yok bence yarın falan bi test daha yapıp bi doktora git bebek yoksa gecikmenin nedenini bulup tedavi olursun

elifçim selam konunu görünce hemen girdimkaydirigubbakcemile3
hadi inşallah hayırlısı olsun canım
bi kan testi daha yaptırmayı düşünmüyo musun?

canım aynı şey benim de başıma geldi idrarda pozitif çıktı ertesi gün kanda baktırdım negatif yani olabiliyor canım ama üzmek istemem seni ama kanda çıkan kesin sonuçtur ama 9 gün var diyorsun adetine istersen yarın bir daha kanda baktır istersen ama dediğim gibi seni üzmek değil amacım sadece başımdan geçeni söylüyorum ama umarım hamilesindir allah kalbine göre versin canım

canım bencede kan testi kesin sonuç adetime dokuz gün yok bitanem adetim 9 gün geçti

selam kızlar
benim adetim ayın yedisinde gelmesi gerekiyordu. ama hala gelmedi kafayı yicem. iki kere test yaptım negatif çıktı. acaba bazen illa kandamı çıkması gerekiyor bazı kişiler öyle diyor. yada sorun mu var acaba yumurtalıklarımda doktora gitmeye korkuyorum hamilesin der die. rabbim isteyip dileyen herekse nasiip etsin inşallah benim bir yaşında bebeğim var vücudum bile hazır değil çünkü hamileliğimde çok kilo aldım. eşimi uyarıyorum dinlemiyor prezervatifi atlıyor. hata ile kaldıysa ne yaparım diye düşünüyorum şimdi sabır yarabbim

kıslarr eğer adet gecikiyosa vücut kendini ilerde olacak hamileliğe hazırlıyomuş,bi arkadaşa doktor söylemiş şmdi hamiş.ama 1 aysonra kalmış galiba..

allah yardımcın olsun. bende de öyle bi eş var. erkekler bazen çok bencil olabiliyo. eğer bebek istemiyorsan kendi önlemini kendin al bence. ben öyle yapmıştım. sonra 2. yi isteyince bırakırsın korunmayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…