idrarda az bakteri(enfeksiyon)

gzgn3435

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
559
22
34
arkadaslar dun yaptırdıgım ıkılı test sonucunda az enfeksıyon goruldu(ıdrarda9dr.um bunun için bır antıbıyotık(largopen)bırde suda erıtılen(nutreone)verdi.ancak bu ilaçların prospektusunde bırı c grubu dıyor dıgerıde gebelıkte yeterlı guvenılır bılgı yoktur dıyor.ya kızlar bu ilaçları içmeye çok çekiniyorum.ama içmessemde ilerleyebılır daha zararlı hale gelebılır.aranızda bu sorunu yasamış olnalar var mı?sızce ne yapmalıyım?ya da alternatıf yontemler var mıdır?

doktorun Vermiş Sonuçta Ilaci Korkma Bende Antibiyotik Kullandim Hemde 3 Ay Bişe Olmaz Için Rahat Olsun

cnm ebeye sorabilirsin bu konuyu.biraz da netten araştırabilirsin böle her konuya açmayalım topik lütfen.iletişimi kaybediyoruz

egemen bu OYLE HER KONU degıl guzelım.ıdrar yolu enfeksıyonu hamılelıkte gorulen onemlı bır konu.bu cevabı farkında olmadan yazmış varsayıyorum senı.kelımelerımıze daha dıkkat etmelıyız.

Canim Evet çok Sik Görülen Bi Hastalik Mantar Da Oluyo Bazen .çok Normal Yani...en Sik Da Hamilelelikte Görülüyo Ve Bunla Ilgili Bilgi Dolu Bilgi Var...nette...yani Kesin Ve Net Bilgiler Alabilirsin O Açidan Söylüyorum.ayrica Ben Bunla Ilgili Bi Başlik Da Okumuştum Cnm Benim...

arkadaşlar hepimiz çok hassasız birbirimize söylediğimiz kelimelerde tansiyon yükseltici birşey yok aslında daha dikkatli okursak hem havalarda etkiliyor bizi ne gerek var dimi bebişleride üzmeyelim

canım benımde ıdarımda yuksek bakterı cıkmıstı oktor 2 kutu hemde 1000 mg lığından amoklavın vermıstı.allaha sukur bebeğımde turp gıbı.korkma doktor vermezdı bı zarar verseydı.

bende 15 gün hemde yüksek dozda antibiyotik kullandım hamileyken ama bişey olmadı şimdi kızım 1 yaşında

X