idrar yolu enfeksiyonu yardım edın ne olur!!!!

civciv89

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
8.526
5.804
35
kızlar yaklaşık 2 aydır idrarımda yanma hissediyordum ama önemsemedım ilk başlarda kasıklarımda baskı oluşmaya başladı doktora gttım kan ve idrar tahlılı yaptı. hastanede yatmam gerektıgı söledi ve 4 gun boyunca tedavı görüp hastanede yattım sürekli serum taktılar çok akıntım oldu 4 gun tkrar test yaptılar taburcu ettıler ama hala bnde yanma ve sık idrara çıkma devam ediyor sizce ne yapmalıyımm bebeğim olmasınıda çok istiyorum acaba engel teşkil eder mi
yardım edin :2::2::2::2:

Canım sen dr verdiği ilaçları kullan ve korkma evet gebelige engel ama güzel bir yani da var benim en yakınında iki kişide aynı bu şekilde enfeksiyon vardı ve ilaç kullandıkları ay hamile kaldılar önemli olan tedavisini olup beklemek :)

Canım sen dr verdiği ilaçları kullan ve korkma evet gebelige engel ama güzel bir yani da var benim en yakınında iki kişide aynı bu şekilde enfeksiyon vardı ve ilaç kullandıkları ay hamile kaldılar önemli olan tedavisini olup beklemek :)

cnm bnm dgru sölüosunda ilaç vermedı doktor iştee işin kötüsü taburcu ettı direkk :KK5:

Hastanede verdiği ilaçlar yetti demekki istersen soğan kürü deme iltihapı sökütür akinti arttığını söylemişsin o ışte iltihap alıyor

Merhaba cnm sistit olmusun sen tencereye suyu cokca doldur icine 1.2 demdt maydanoz at kaynasn iyice 1lt sini ayir onu ilikken yada soguk aklina qeldikce ic oteki kaynams suyu bir kaba koy ve buharinda bekle yerdn wclerde tuwaletioi yapar qibi cnm ben oyle kurtldum bu illetten iyi qelcek bence cvnku bende ise yariyor hep:)

Merhaba cnm sistit olmusun sen tencereye suyu cokca doldur icine 1.2 demdt maydanoz at kaynasn iyice 1lt sini ayir onu ilikken yada soguk aklina qeldikce ic oteki kaynams suyu bir kaba koy ve buharinda bekle yerdn wclerde tuwaletioi yapar qibi cnm ben oyle kurtldum bu illetten iyi qelcek bence cvnku bende ise yariyor hep:)

ALLAH razı olsun denıcem mutlakaa

canım geçmiş olsun ne illet bişeydir iyi bilirim benimde evlendiğim zaman başıma geldi ve ara ara da olurum.
işte bol su içip sıcak su torbası koyup o bölgeye iyileşmeye bakıyorum birde benim mesanem çok aktif ve dar düşün buna birde iltihap eklenince ölüyorum resmen ama sana şunu söyleyeyim idrar yolu iltihabı ile rahim iltihabı aynı şey değil bu yüzden sistit gebeliğe engel değil 3 doktora sordum biri kadın doğum uzmanı diğeri üroloji doktoru bir diğeride cerrahpaşada kadın doğum profu hepside gebeliğe engel değil dedi.
bence de engel değil soğan kürüde sistit için değil rahimdeki iltihaplanma için yapılıyor ama istersen dene.
yalnız şu suya maydonoz olayı iyi geliyor tavsiye ederim.
kendini üşütme yeter.

Yalnız canım sıcak su torbası kullanıcaksan eğer ayaklarına koy karnına filan direkt koyma çünkü iltihapin yayılmasına neden oluyormuş

öncelkle gecmıs olsn cnm blırım senelerdr cekerm ben bu ıdrar yol hastlıgını gıtmedıgım yer kalmadı ayrıca en son tvdeseda sayanı ızlıodum pek seyrtmem ama annem acmıstı o sıra dr marankı hoca cıktı ve bı sey soledı çoban çantası ,çoban çantası , aslan perçemi,civan perçmii mısır püskülü bideee kiraz sapıını az az koy bı cay demle bunlardan gunde 3 kez ıc 10 tl tutar tutmaz ayrıca pahalı dersen ılk ucunu de ıceblırsn bende pek bısey olcacgnı sanmıyrdm ama 2.gunde anlıcaksn ıdrarında bı asıt gıbı oluo ve gecıo rahtlıosn o agrı yanma kalmıo mutlaka dene ben 1 hafta ıctm gectıgndede bırak hıcbır zararı yok ayrıca ılac ıcmekten bıktm antıboyık ıcıncede mantar yapıo yıne gecmıo tavsıyem bu cnm

öncelkle gecmıs olsn cnm blırım senelerdr cekerm ben bu ıdrar yol hastlıgını gıtmedıgım yer kalmadı ayrıca en son tvdeseda sayanı ızlıodum pek seyrtmem ama annem acmıstı o sıra dr marankı hoca cıktı ve bı sey soledı çoban çantası ,çoban çantası , aslan perçemi,civan perçmii mısır püskülü bideee kiraz sapıını az az koy bı cay demle bunlardan gunde 3 kez ıc 10 tl tutar tutmaz ayrıca pahalı dersen ılk ucunu de ıceblırsn bende pek bısey olcacgnı sanmıyrdm ama 2.gunde anlıcaksn ıdrarında bı asıt gıbı oluo ve gecıo rahtlıosn o agrı yanma kalmıo mutlaka dene ben 1 hafta ıctm gectıgndede bırak hıcbır zararı yok ayrıca ılac ıcmekten bıktm antıboyık ıcıncede mantar yapıo yıne gecmıo tavsıyem bu cnm

Yalnız canım sıcak su torbası kullanıcaksan eğer ayaklarına koy karnına filan direkt koyma çünkü iltihapin yayılmasına neden oluyormuş

evet aslında ayağa koymakta iyi fikir ama ben 2 yıldır direk şeyimin üstüne koyuyorum resmen çamaşırıma akıyor ve akarkende hissediyorum çok doktora gittim ama hiç yayılma yok tabi bilemem belki başkalarında yayılma yapabilir.

canım 5 gün boyun ca her gün sabah brokoli haşla ve aç karnına iç tadı kötü ama limon sık çok faydasını göreceksin :KK34:

evet aslında ayağa koymakta iyi fikir ama ben 2 yıldır direk şeyimin üstüne koyuyorum resmen çamaşırıma akıyor ve akarkende hissediyorum çok doktora gittim ama hiç yayılma yok tabi bilemem belki başkalarında yayılma yapabilir.

ay cnm dkkt et bebek istiyoruz hpimiz ALLAh korusun iltahap yayılmasın...:2::2:

sna bşy olmadıysa bnada olmaz tavsıyen için saol cnmm

X