ıdrar testının sılıkse kesın hamılelıkmı??

MeryemZehra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2013
213
2
Merhaba kizlar lutfen bilgisi olanlar cevaplarmisiniz........20gundur adetim gecikti arada yapdigim testler negativdi dun ve bugunku testler cooookkk silik cikti..resmi yerlesdiremiyorum ama sordugum o ki,ben adet sokturu kullaniyorum bugun 9cu gunu o ilacin etkisinden silik ola bilirmi?? hamileliyin hormonu prolaktin diye biliyorum kullandigim ilac utrogestan bunun etkisinden ola bilirmi yoksa hamilemiyim????

bende adet söktürücü kullanmıştım adet olmayınca test yaptım biraz silik çıkmıştı 4 defa yapmıştım gittikce koyulaşmıştı canım inş hamilesindir az da olsa yanıltabilme ihtimali var kan testide yaptır derim ben :)

Merhaba kizlar lutfen bilgisi olanlar cevaplarmisiniz........20gundur adetim gecikti arada yapdigim testler negativdi dun ve bugunku testler cooookkk silik cikti..resmi yerlesdiremiyorum ama sordugum o ki,ben adet sokturu kullaniyorum bugun 9cu gunu o ilacin etkisinden silik ola bilirmi?? hamileliyin hormonu prolaktin diye biliyorum kullandigim ilac utrogestan bunun etkisinden ola bilirmi yoksa hamilemiyim????

20 gün uzun bir süre nasıl dayandınız :) hamilelik hormonu prolaktin değil hcg dir. hcg hormonu bildiğim kadarıyla adet söktürücülerden etkilenmiyor. kullandığınız ilacın teste etki etmeyeceğini düşünüyorum. en kesin sonucu kan testiyle alırsınız hayılrısı olsun :)

bende adet söktürücü kullanmıştım adet olmayınca test yaptım biraz silik çıkmıştı 4 defa yapmıştım gittikce koyulaşmıştı canım inş hamilesindir az da olsa yanıltabilme ihtimali var kan testide yaptır derim ben :)

Evet canım tombikkus haklı gebelik hormonu BETA HCG ve sadece gebe kadınlarda yükseliyor idrar testleri güvenilir değil 20 günde çıkar olsa dicem ama gebelik iyi güzel birsey tabi herkes istiyor gönülden ama 20 gündür adet olmaman bir hastalığında habercisi olabilir bence hastaneye git

sagolun kizlar yazmissiniz...test o kadar netdiki cok inanmistim kocaya nasil duyeceyimi planladim hatta ama ertesi gun 3 tane test yaptim negativ 3u de..pazarertesiye randevu var gificem..bu ara da 2ci kez ilacim bitti ama hala tik yok..ruyamda gelinlik giymiwdim

sagolun kizlar yazmissiniz...test o kadar netdiki cok inanmistim kocaya nasil duyeceyimi planladim hatta ama ertesi gun 3 tane test yaptim negativ 3u de..pazarertesiye randevu var gificem..bu ara da 2ci kez ilacim bitti ama hala tik yok..ruyamda gelinlik giymiwdim

canım hayırlara vesile olsun gelinlik evliliğe mutluluğa isarettir.hayırlısı insallah

canım hayırlara vesile olsun gelinlik evliliğe mutluluğa isarettir.hayırlısı insallah

Inwallah canim cok ruyalar goruyorum duwuncedenmi iwaretdenmi bilemiyorum ama cok guzel ruyalar.....hayirlisi olur Inwallah..son adetden 50gun gecmis duwunmekten cildiricam artik benim bawka sorunum yoktuki neden bu kadar geciksinkiiiiii en cok 10gun gecikir offf yaaaaa.....pazartesi cabuk gelsiiiiiiinnnn

Meryemzehra bende hamile kaldığım ay ablamın gelinlik giydiğini görmüştüm hatta abimin eşide hamile kaldı geçen ay o da benim gelinlik giydiiğimi görmüş rüyasında ..gelinlik rüyaları güzel tabir edilir.hayırlı zamanda hayırlı evlatlar kucağımızı doldursun inşallah :)

Son düzenleme:
Meryemzehra bende hamile kaldığım ay ablamın gelinlik giydiğini görmüştüm hatta abimin eşide hamile kaldı geçen ay o da benim gelinlik giydiiğimi görmüş rüyasında ..gelinlik rüyaları güzel tabir edilir.hayırlı zamanda hayırlı evlatlar kucağımızı doldursun inşallah :)

ayyyy canim Inwallah...ne cok sevinirim bi bilsen kendimden gectim annemle kociw cok tedirgin gunde 10defa soruyolar oldumu diye...onlar da cok kotu anliyor sucluymusum gibi hiss ediyorum kendimi keske olsa da rahtlasak ...gonul mucize ister elbetteki.....

ben adetim 1 gün geçtikten sonra yapmıştım o kadar silikti ki acaba hayal mi görüyorum diye düşündüm :KK1: 3 gün sonra tekrar yaptım testi yaklaşık 10-15 dk. sonra almıştı net rengini..

yok canim benim testler negativ artik onlar neden silikti anlamadim.daha cok sorgularsam kafa gidecek...neyse artik pazartesine kadar sabr..bakalim ne cikacak INWALLAH kist falan yoktur..olsa acirdi dimi hiss ederdim kisti..ama hic biweyim yokmus gibi 3gun de dayana bilsem ya da 3gune adet olsammmi kiiii...ne isteyeceyimi wawirdimmmm...

yok canim benim testler negativ artik onlar neden silikti anlamadim.daha cok sorgularsam kafa gidecek...neyse artik pazartesine kadar sabr..bakalim ne cikacak INWALLAH kist falan yoktur..olsa acirdi dimi hiss ederdim kisti..ama hic biweyim yokmus gibi 3gun de dayana bilsem ya da 3gune adet olsammmi kiiii...ne isteyeceyimi wawirdimmmm...

Canım sonucunu mutlaka yaz olurmu .. inşallah kötü bişey çıkmaz ve inşallah hamilesindir ...

degilim hamile deyilim yine deyilim ve uzerinden kac ay gecti ben yine girdim buraya cevaplamak istedim sadece...bazen biwey ariyorum birisinin bawligi bana uygun sonuna kadar okuyorum ama sonunu yazmiyorlar kendimden bildim artik hangisinde son yoksa demek o da hamile degil...hakkimizda hayirlisiiiii

X