İdrar testinde sonradan çıkan ikinci çizgi

imkansizinsarkisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2024
11
0
28
Merhaba arkadaşlar, evliliğimizde 3. seneye girdik yaklaşık 1 buçuk senedir çocuk sahibi olmak istiyoruz. Her ay bir iki gün gecikmeyle adet olurum ancak bu ay adetim bugün itibari ile 9 gün gecikti. Günlerdir karın ağrısı çekiyorum sürekli adet olmuşum gibi hissediyorum ama bir türlü olamadım. Dün sabah idrar testi yaptım başta negatif çıktı bir kaç saat sonra tekrar baktığımda ikinci çizgi gördüm. Sonradan çıkan ikinci çizgi ile hamile olduğunu öğrenen var mı? İdrar testinde hamile olduğumu anlamadan kan testi de vermek istemiyorum tekrar tekrar hayal kırıklığına uğramak çok zor 😞

Eklentiler

• IMG_8816.jpeg
    IMG_8816.jpeg
    39,3 KB · Görüntüleme: 273
Sonradan oluşan çizgi kuruma çizgisi oluyor ama çok net çıkmış kuruma. Okuduğuma göre üzerine tekrar idrar damlatınca kuruma çizgisi ile yok oluyormuş. Gebelik varsa daha da belli oluyormuş. Denemedim hiç sadece okuduğumu iletiyorum umut vermek istemem inş gönlünüze göre olur

Sonradan oluşan çizgi kuruma çizgisi oluyor ama çok net çıkmış kuruma. Okuduğuma göre üzerine tekrar idrar damlatınca kuruma çizgisi ile yok oluyormuş. Gebelik varsa daha da belli oluyormuş. Denemedim hiç sadece okuduğumu iletiyorum umut vermek istemem inş gönlünüze göre olur
Amin inşallah 🙏🏼 söylediğinizi deneyeyim her ay acaba bir şey var mıdır diye test yapıyorum ama hiç böyle bir şey başıma gelmemişti o sebeple kafam karıştı 😞

X