İdrar testimde silik çizgi çıktı..Kan tahlilimin sonucu ise 90,32.Hamile miyim?

iwles

Guru
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2010
126
54
bugün adetimin gecikmesinin ikinci günü 2 tane evde idrar testi yaptım belli belirsiz çizgi çıktı ertesi gün bida yaptım hafif pembemsi çıktı bende dayanamayıp kan tahlili yaptırdım 90,32 çıktı doktor 1 hafta daha bekle bida yaptır dedi sizce hamilemiyimmm?

bugün adetimin gecikmesinin ikinci günü 2 tane evde idrar testi yaptım belli belirsiz çizgi çıktı ertesi gün bida yaptım hafif pembemsi çıktı bende dayanamayıp kan tahlili yaptırdım 90,32 çıktı doktor 1 hafta daha bekle bida yaptır dedi sizce hamilemiyimmm?

evet hamilesin canım kan testinde 5 ten yukarısı hamileliktir ama değerin düşükmü normalmi onu bilmiyorum. nette haftalıklara göre olması gereken değerler var bi bak bakalım ordan

ayy inşşş. 1.5 yıldır bekliyorummm inş. yanılma olmaz....

ayy inşşş. 1.5 yıldır bekliyorummm inş. yanılma olmaz....

canım hamile olduğun kesinde değerinin normalliğini araştır. allah korusun kimyasal yada dış gebelik olanlarda var. umarım herşey yolunda gider. şimdi senin değerlerinde artış varmı vs. ona bakacaklar hadi hayırlısı bakalım

alyacım emin ol 2 gün sonra tekrar kan testine gidicem ve hemen cevabı yazıcam ama şuan içim içime sığmıyo bana dua edin

canım bence de hamilesin daha yeni gebelik oluştuğu için kan testin biraz düşük çıkmış bakalım hayırlısı :KK64: bir hafta sonra daha çok yükselir inşallah değerin

alyacım emin ol 2 gün sonra tekrar kan testine gidicem ve hemen cevabı yazıcam ama şuan içim içime sığmıyo bana dua edin

haberlerini bekliyoruz canım bizim topiğide gelebilirsin ordan daha rahat takip ederiz seni hadi bakalım inş. Değerlerin yükselmiştir :KK49::KK49:

canımm ewt hamilesin.hayırlı olsunn.değerlerin katlaması lazım 2 gün sonra bak yine.ben de adetten 1 gün önce test yaptım silik çizgi var adette 1 gün geçti hala olmadımm.test yapmaya korkuyorum çıkmazsa diye.

sağolun kızlarr tşk ler alyacım bu arada sizin topik dediğin neresi ?

masalcım inş. sende de çıkar benimkide belli değil bakalım 2 gün daha beklicem ama bence sende kan testi yaptır bak benim aklımda bile yoktu gebe kalamadığım için doktora gittim öncelikle antibiyotik verdi eşimle kullanmam için bende test yapim nolur noolmaz dedim şaşırdım kaldım o yüzden korkma bence hayırlı haberlerini bekliyorum

allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..
hamilesin sanırım canım..

allah tamamına erdirsin..

Son düzenleme:
masalcım inş. sende de çıkar benimkide belli değil bakalım 2 gün daha beklicem ama bence sende kan testi yaptır bak benim aklımda bile yoktu gebe kalamadığım için doktora gittim öncelikle antibiyotik verdi eşimle kullanmam için bende test yapim nolur noolmaz dedim şaşırdım kaldım o yüzden korkma bence hayırlı haberlerini bekliyorum

canımm sağoll.benim 2 ay öncede pozitif çıktı.sonra bir umutlandım.1 hafta sonra adet oldum.o yüzden ben umutlanamıyom.beklicem.mide yanmam var ama psikolojikte olabilir.

canımm sağoll.benim 2 ay öncede pozitif çıktı.sonra bir umutlandım.1 hafta sonra adet oldum.o yüzden ben umutlanamıyom.beklicem.mide yanmam var ama psikolojikte olabilir.
bence test yap belki gebelik var ama önlem alman gerekiyor.en güvenilir kan testi yaptırman inş hamilesindir.

seni de tebrik ederim canım.hamilesin inş yeni bir gebelik inş değerin artacaktır allah tamamına erdirsin.bende 1 senedir bekliyorum allahım bana ve bekleyen herkese bu mutlu haberi almayı nasip etsin.haber ver yine.

canım bencede hamılesın 2 gun gecmıs 90 cıkmıs degerın demek erken dollendın benım 5gun sonra yaptırmıstım 96 cıkmıstı sımdıde 6 haftalık hamıleyım darısı ıns senınde basına herkezınde

X