İdrar Testi!

poeetik

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2011
162
26
Herkese merhaba,

Adetimden 5 gün geçti, karnıma bıçaklar saplanıyor sanki. Midem bulanıyorda. Bende dayanamayıp bu akşam test yaptım. İkinci çizgi çıkmadı. Yarın kan tahlili yaptırsam acaba net sonuç alabilirmiyim?

Cevaplayan herkese çok teşekkür ediyorum...:KK71:

Herkese merhaba,

Adetimden 5 gün geçti, karnıma bıçaklar saplanıyor sanki. Midem bulanıyorda. Bende dayanamayıp bu akşam test yaptım. İkinci çizgi çıkmadı. Yarın kan tahlili yaptırsam acaba net sonuç alabilirmiyim?

aslında adet gununde yapılan testlerde bıle sonuc verıyo. ama geç döllenme olduysa cıkmayabılır. kan testınde cıkacagını dusunuyorum. en azından kesın sonuc alırsın :) umarım pozitif olurr :):KK31:

Çok sağolun. İnşallah pozitiftir.

Sürekli akıntımda var. uykusuzluk hissi de cabası. Göğüslerimde çok ağrıyor. İnşallah gebeyimdir.

Çok sağolun. İnşallah pozitiftir.

Sürekli akıntımda var. uykusuzluk hissi de cabası. Göğüslerimde çok ağrıyor. İnşallah gebeyimdir.

hamılelık belırtılerıne cok benzıyor anlattıklarınız. umarım gonlunuzdekı olurr.. bize de dua edın :)

Herkese merhaba,

Bana göre çıkması gerekirdi.5 gün gecikme yeterli süre.Ama piyasada çok çeşit test oluyor keşke başka bir marka daha yapsaydın.Zaten kan testi yapacakmışsın.Umarım sonuç istediğin gibi olur.

off bende yarın yapacağım kan tahlılı asılama yaptırdım ben idrar baktırdım negatıf ama dr kana baktır dedi asılamada farklımı oluyor benim kramp seklinde kasığıma ordanda rahmime ağrı vuruyor belımde ağırıyordu geçti sizce hamilemiyim yaww beklemek zor:2:

Herkese merhaba,

adetin 5 gün geçtiyse kesin kanda çıkar ama bir iki gün daha bekleyip tekrar idrar testi yapabilirsin. o zaman büyük bir ihtimalle çıkar. çıkmazsada doktora git. doktor gerekli tahlilleri yapıcaktır. hem kan testide yapmış olursun.

Adetime yaklaşık on gün var.Ama bende herzaman olduğu gibi göğüs ağrıları başladı.Biz eşimle de korunmuyoruz.5 gün önce idarar testi yaptım negatif çıktı.Bi arkadaşım onda belli olmaz bu sıralarında.Sen baygın bakıyosun falan dedi.Bi de acaip acıkıyorum ama bunu adetime yaklaştığıma yoruyorum.Kan testi yaptırsam bugun.Belli olur mu acaba? Yardımcı olur musunuz?

Adetime yaklaşık on gün var.Ama bende herzaman olduğu gibi göğüs ağrıları başladı.Biz eşimle de korunmuyoruz.5 gün önce idarar testi yaptım negatif çıktı.Bi arkadaşım onda belli olmaz bu sıralarında.Sen baygın bakıyosun falan dedi.Bi de acaip acıkıyorum ama bunu adetime yaklaştığıma yoruyorum.Kan testi yaptırsam bugun.Belli olur mu acaba? Yardımcı olur musunuz?

10 gün çok canım en erken kanda adete 3-4 gün kala çıkıyo bildiğim kadarıyla beklemek zor ama biraz daha dayanman gerek :)

X