idrar testi yaptım pozitif cıktı :)

meleksin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2009
27
0
37
adetim 12 gun gecikti. 2 tane test yaptım. ikisi de çift çizgi ama biri hafiften silik cıktı.

ne yapmam gerek bundan sonra. yarın hemen doktora gitmeyi ve kan testi yaptırmayı düşünüyorum.sonuc olumlu ise kac haftalık hamileyim. son adet 20 nisan

adetim 12 gun gecikti. 2 tane test yaptım. ikisi de çift çizgi ama biri hafiften silik cıktı.

ne yapmam gerek bundan sonra. yarın hemen doktora gitmeyi ve kan testi yaptırmayı düşünüyorum.sonuc olumlu ise kac haftalık hamileyim. son adet 20 nisan

Tebrik ederim. En mantıklısı hastanede test yaptırıp sonucu bir kadın doğum doktoruna göstermek olur. Kaç haftalık olduğunu beta hcg değeri gösterir. Ama doktorlar adetin başlangıç gününe göre gebelik haftasını söylüyor. Son adet tarihine göre bugün 5 hafta 3 günlük hamilesin.

kan testi yaptırdım hcg degeri 800 cıktı. haftaya tekrar randevu verdi. hamilelik var ama kesinleşmesi için 1500 e ulasması lazım dedi. telde konustuk. bu yuzden cok bilgi alamadım. normal mi arkadaslar? yukselir mi 1500 e

Yükselir ama kese şimdilik görülmeyebilir hayırlı olsun canım :)

Tebrik ederim canım :) Hamilelik bulgusu %100 var.Benimde öyle oldu ilk tahlilim 893.. cıkmıştı ve bugün doktora gittim kalp atışlarını dinledik eşimle cok güzel bişey. Allah sana ve tüm isteyenlere nasip etsin.

hayirli olsun canim benimde son adet 8 nisandi ben adetimi beklerken cift cizgiyi gördüm bende daha doktora gitmedim haftaya randevu aldim persembe insaAllah bende görürürm.

X