idrar testi sonradan fozitif olan varmı?

cellinn

Guru
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2009
355
88
kızlar merhaba bugün akşam 5 gibi evde gebelik testi yaptım negatif çıktı normalde yarın adet olmam gerekiyor,atmadım banyoda duruyordu ara ara baktım bişey yoktu saat 11 de baktığımda 2.çizgi çıkmıştı ince olarak sizce bu test geçerlimi yoksa geçerli diilmi? başına böyle bişey gelen varmı aranızda?

kızlar merhaba bugün akşam 5 gibi evde gebelik testi yaptım negatif çıktı normalde yarın adet olmam gerekiyor,atmadım banyoda duruyordu ara ara baktım bişey yoktu saat 11 de baktığımda 2.çizgi çıkmıştı ince olarak sizce bu test geçerlimi yoksa geçerli diilmi? başına böyle bişey gelen varmı aranızda?

tatlım etik olarak herkez mumkun değil 30 dk dan sonra dikkate almayın dio ama ne hikmetse ben 2 defa böle bişey yaşadım ve 2 defasındada hamile çıktım 2 gun sonra daha kısa surede çıktı cnm çizgiler bence 2 gun sonra tekrarla derim

arkadaşlarım canlarım şu an hepiniz uyususunuz muhtemel

ama ben şimdi ortadan çatttt diye çatlayacam
reglim gecikti bu gün 51.günüm

4 kez gebelik testi yaptım
1.negatif
2.başta negatif ama 5-6 saat sonra 2.çizgi çooooooooook hafif
3.akşam yaptım 1 saat sonra attım ama negatifti attığımda

ve bu sabah namazından önce
dayanamadım 1 test daha
namazımı kıldım çok dua ettim
RABBİM hayırlı değğilse bile hayırlı et nolur diye
öyle korkarak gittimki

6-7 dk falan geçmiştir herhal
yine 2.çizgi hafif
hemen eşimin yanına geldim
oda gördü

şimdi test önümde sadece bilgisayarın ışığıyla bile görüyorum çizgiyi

olmama ihtimali varmı
ay ölecem şimdi ne olur bişey söyleyin hadi

arkadaşlarım canlarım şu an hepiniz uyususunuz muhtemel

ama ben şimdi ortadan çatttt diye çatlayacam
reglim gecikti bu gün 51.günüm

4 kez gebelik testi yaptım
1.negatif
2.başta negatif ama 5-6 saat sonra 2.çizgi çooooooooook hafif
3.akşam yaptım 1 saat sonra attım ama negatifti attığımda

ve bu sabah namazından önce
dayanamadım 1 test daha
namazımı kıldım çok dua ettim
RABBİM hayırlı değğilse bile hayırlı et nolur diye
öyle korkarak gittimki

6-7 dk falan geçmiştir herhal
yine 2.çizgi hafif
hemen eşimin yanına geldim
oda gördü

şimdi test önümde sadece bilgisayarın ışığıyla bile görüyorum çizgiyi

olmama ihtimali varmı
ay ölecem şimdi ne olur bişey söyleyin hadi
hayirli olsun diyorum:)) ama 51 gunde daha belirgin gormeliydin muhtemelen gec yumurtlama.sabah hemen bir kan testi ver

cnm karnım ağrıyo hamilemiyim diyosun acil bakıyo ben öyle yapıyorum cnm bnm git hwmwn baktır

benımkı cok acaipti kan sulandırıcı iğne kullanmam gerektıgı ıcın adetımı bekleyemıyordum cunku beklersem bebegımı kaybedebılırdım hamılemıyıım dıye test aldım 1 tane yaptım cok cok cok silik gibi yada ben görmek istedıgım ıcındı 2. aldım negatıf cıktı buda yanlıstırd dedim 3. yü aldım bı sabah yaptım 5 dakıkada cızgı cıkmadı sonra gıttım esımın yanına yattım pazardı ve uyudum uyandım bı baktım cızgı olusmus onada ınanmadım sonra gıttım aile hekımlıgıne kan verdım 11.97 cıktı beta hgc ordakı kadın tam bırsey dıyemem doktoruna git dedi o gun basladım iğne olmaya kanımı sulandırdım bebegım ıcın ve suan o gunkı heyecanımı sabırsızlıgımı hatırlıyorum :) bebegım benımle ınsallah RABBIM GÖNLUNE GÖRE VERIR INSALLAH.

benımkı cok acaipti kan sulandırıcı iğne kullanmam gerektıgı ıcın adetımı bekleyemıyordum cunku beklersem bebegımı kaybedebılırdım hamılemıyıım dıye test aldım 1 tane yaptım cok cok cok silik gibi yada ben görmek istedıgım ıcındı 2. aldım negatıf cıktı buda yanlıstırd dedim 3. yü aldım bı sabah yaptım 5 dakıkada cızgı cıkmadı sonra gıttım esımın yanına yattım pazardı ve uyudum uyandım bı baktım cızgı olusmus onada ınanmadım sonra gıttım aile hekımlıgıne kan verdım 11.97 cıktı beta hgc ordakı kadın tam bırsey dıyemem doktoruna git dedi o gun basladım iğne olmaya kanımı sulandırdım bebegım ıcın ve suan o gunkı heyecanımı sabırsızlıgımı hatırlıyorum :) bebegım benımle ınsallah RABBIM GÖNLUNE GÖRE VERIR INSALLAH.

Canım hayırlı olsun. Kaçıncı gün öğrenmiş oldun adetin geçmişmiydi?

X