İdrar testi pozitif kanda 1.20 acil bakarmısınız

SEBAHAT_20

Guru
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2014
204
104
41
Merhaba güzel anneler benim gibi olan varmı yardımcı olurmusunuz
Benim son adet tarihi 21 ağustos adet 14 gün deyken kan testi yaptırdım 0.100 çıktı birazdaha bekledim perşembe günü gecikmenin 21 günü kaset testte pozitif gördüm tekrar kan verdim 0.100 çıktı gecikmenin 25 günü ne kadar 3 test daha yaptım hepsi pozitifi bugün dayanamayıp kan verdim 1.20 çıktı ben anlam veremedim ilk defa bukadar gecikti sol kasığımda ağrı var bacağıma vuran belim ağrıyor göğüslerde hassasiyet büyüme var belirtiler bunlar 2 defa tüp bebek yaptık negatif sonuç daha sonra eşimde varikosel çıktı ameliyat oldu sonra bunlar oldu varmı benim gibi sonradan yükselen tecrübeli annelerden yardım istiyorum

Sonuçları doktora gösterdiniz mi? Hamile olsanız 6-7 haftalık olmanı lazım kanda çıkmaması mümkün değil . Kaset testler bozuktur ya da siz doğru şekilde yapamamışsınızdır.

Sonuçları doktora gösterdiniz mi? Hamile olsanız 6-7 haftalık olmanı lazım kanda çıkmaması mümkün değil . Kaset testler bozuktur ya da siz doğru şekilde yapamamışsınızdır.
2 dk içinde hemen 2 çizgiler çıktı ama bilmiyorum yarın randevu aldım gitsem mi birazdaha beklesem mi bir arkadaş 35 gün öğrenmiş burda

2 dk içinde hemen 2 çizgiler çıktı ama bilmiyorum yarın randevu aldım gitsem mi birazdaha beklesem mi bir arkadaş 35 gün öğrenmiş burda
35 gün sonra gittiği için öğrenmiştir, kanda çıkmaması mümkün değil. Kan testi kesin sonuç verir. Siz bir an önce doktora gidin . Kaset testlerde pozitif çıkmasının belki başka bir nedeni vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…