İdrar testi pozitif kan testi negatif

Btlycd

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
28
8
29
Merhaba ben çatlatma iğnesinin 12. Günü erken test yaptım resimdeki gibi silik çizgi çıktı bugün 14.gün ve beklediğim adete 5 gün var kan 0.429 çıktı doktor kanı vermeden önce henüz çıkmayabilir dedi ama testte çıktığı için kesin sanıp verdim kanı yükselme durumu olur mu sizce daha önce hep 0.1 falan çıkardı değer

Eklentiler

• IMG_20221225_150331.jpg
    IMG_20221225_150331.jpg
    108,9 KB · Görüntüleme: 55
Merhaba ben çatlatma iğnesinin 12. Günü erken test yaptım resimdeki gibi silik çizgi çıktı bugün 14.gün ve beklediğim adete 5 gün var kan 0.429 çıktı doktor kanı vermeden önce henüz çıkmayabilir dedi ama testte çıktığı için kesin sanıp verdim kanı yükselme durumu olur mu sizce daha önce hep 0.1 falan çıkardı değer
Testler yaniltabiliyor biraz daha bekleyip yapın bildiğim kadariyla önce kanda salgıladığı için kanda çıkması gerekiyordu idrarda daha geç cikiyor

Merhabalar, biraz zaman geçmiş ama durumunuz nedir insallah hamilesinizdir. Bende 9. Gün beta vermiştim 2,65 çıkmıştı iğnenin etkisi gitmişti. 11. Gün evde iki tane erken gebelik bir tane kaset test yaptım çok çok silik çizgi gördüm üçünde de fakat beta hcg 1,20 çıktı

X