idrar testi pozitif çıkıp kanda negatif cikan sonradan hamile oldugunu öğrenen varmı

ruzgar20

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2014
60
8
Kizlar 4 gündür farklı testlerle test yapıyorum pozitif çıkıyor adetim gelmiyor kan testim 1.20 negatif nolur bi yardım edin napcam ben napıyım adetim 4 yada 5 gun gecikti :mad:

Kan testini ne zaman yaptn canm ilk kanda sonra idrarda çıkarmış bebis ama bilemedm

Kan testini ne zaman yaptn canm ilk kanda sonra idrarda çıkarmış bebis ama bilemedm
Canım ilk adetim gecmeden 4 gün önce 0.100 dü adetim gectikten 1 hafta sonra yani bugün 1.20 yani yene negatif bide hergün farklı markalarla test yapıyorum silik pozitif çıkıyo adetimde gelmiyo napcagimi şaşırdım :KK43:

[QUOTE="ruzgar20, post: 36687658, member:jinekologganim benim insallah hayırlı olur ilk defa böyle oluyo hem heycan hem korku var ilk kanda çıkar diyolar bende idrarda çıkıyo ne alakaysa anlamadım gitti[/QUOTE]
Sonucta herkesin farkli olur istersen bi jinekologa git testlerini de gotur

Canım ilk adetim gecmeden 4 gün önce 0.100 dü adetim gectikten 1 hafta sonra yani bugün 1.20 yani yene negatif bide hergün farklı markalarla test yapıyorum silik pozitif çıkıyo adetimde gelmiyo napcagimi şaşırdım :KK43:
Anladm canm insallh hamilesindir hala adet olmadigina göre hamis olabilirsin bol bol dua et :emir_bebek:

[QUOTE="ruzgar20, post: 36687658, member:jinekologganim benim insallah hayırlı olur ilk defa böyle oluyo hem heycan hem korku var ilk kanda çıkar diyolar bende idrarda çıkıyo ne alakaysa anlamadım gitti
Sonucta herkesin farkli olur istersen bi jinekologa git testlerini de gotur[/QUOTE]

Canim adet söktürücü vercek kullanıp kullanmama konusundada kararsızm herhangi bi hastaligimda yok kist yada pko gibi

Sonucta herkesin farkli olur istersen bi jinekologa git testlerini de gotur

Canim adet söktürücü vercek kullanıp kullanmama konusundada kararsızm herhangi bi hastaligimda yok kist yada pko gibi[/QUOTE]
Ya sacmalama asla o ilaclari kullanma olan bebegide oldurursun. Bekle ya. Bu arada adetin duzenli miydi

Canim adet söktürücü vercek kullanıp kullanmama konusundada kararsızm herhangi bi hastaligimda yok kist yada pko gibi
Ya sacmalama asla o ilaclari kullanma olan bebegide oldurursun. Bekle ya. Bu arada adetin duzenli miydi[/QUOTE]

Evet canım düzenli en fazla 2 gün gecikmiştir 1 hafta oldu tık yok hadi onu geçtim adet olucagima dair bi belirti agrida yok

Canım aynı durumdayız .adetim 3 gub gecikti.bendede üç gündür idrar testi silik çıktı kanda 0.7 çıktı. Yani negatif.cok sıkıldım. Ne yapacağımı şaşırdım. On gün sonra test yaparsan mutlaka sonucu bildir olur mu canim

Canım aynı durumdayız .adetim 3 gub gecikti.bendede üç gündür idrar testi silik çıktı kanda 0.7 çıktı. Yani negatif.cok sıkıldım. Ne yapacağımı şaşırdım. On gün sonra test yaparsan mutlaka sonucu bildir olur mu canim
Olur canım tabiki sende mutlaka bana bildir canım baksana aynı durumdayiz :KK43:

X