İdrar testi önce beyaz sonra silik çizgi

Minikbirask

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2022
111
11
21
Arkadaşlar bilgisi olan varsa yardım edebilir mi yumurtlama günümün 13. Günü idrar testi yaptım artı Med erken test . Önce beyaz bi çizgi çıktı daha sonra ışık altında belli olan hafif silik çizgi çıktı böyle olup hamile olan varmı . Yumurtanın çatladığına eminim Dr kontrolünde drum yumurtam çatlamış demişti o gün ve bir sonraki gün ilişki oldu

Eğer düzenli bir adetin varsa yani 28 günde bir 14. Gün genelde yumurtlama oluyor mesela ben 31 günde bir oluyorum 18. Gün yumurtlamam ovulasyon testinde çift çıkıyor şuan adet olmana kaç gün var yani hamile kaldığının netleşmesi için adet gününün geçmesi lazım bence hayal kırıklığı olmaması için adet gecikmesinden sonra yapmalısın gebelik testini bende şuan gebelik düşünüyorum normalde adet olmadan önce belim ağrır göğüslerim çok ağrır ama bu ay öyle bişey olmuyor inşallah hamileyizdir

31 günde 1 adet oluyorum canım ama benim 16. Gün çatladı yumurtam bu gün 14. Güne döndü yani 1 gün var bu tarihe göre ama uygulama kullanıyorum ona göre 1 hafta var daha inşallah hamileyizdir

Benim adetime 3 gün kaldı haberdar edelim birbirimizi Allah en önemlisi sağlıkla nasip etsin inşallah senin ilk gebelik mi olacak hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…