İdrar testi negatif

asdbec

Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2014
34
7
28
Yeniden merhabalar:KK15:
İdrar testi yaptim sabah negatif cikti, iliskimin uzerinden 3 hafta gecti sizce saglikli sonuç verir mi idrar testi

Hormonun kana ve doşayısıyla idrara geçmesi gerekiyor. Beklenen adet tarihiniz nedir?

O zaman kan testi yaptırın daha mantıklı, ya da çok hassas idrar testleri var ben predictor diye bir test almıştım ondan öğrendim .. Hayırlısı olsun, iyi haberler almanız dileğiyle..

Yorumlarinizi bekliyorum cok önemli benim için :KK43:(
Canim testte cikmasi icin iliskinin uzerinden 14 gun gecmesi yeterli uzmek istemem ama 3 hafta gecmis ustunden eger hamileysen senin suan 5 haftalik hamile olman gerek ve idrarda yuksek ihtimalle cikardi

Canim testte cikmasi icin iliskinin uzerinden 14 gun gecmesi yeterli uzmek istemem ama 3 hafta gecmis ustunden eger hamileysen senin suan 5 haftalik hamile olman gerek ve idrarda yuksek ihtimalle cikardi

İlişkinin üzerinden 3-3.5 hafta geçti adetim gecikince test yaptım negatifti. Zaten gebe kalmak istemiyorum emin olmak için kan tahlili ne gideyim diye düşündüm

Gebeliğin 3.-4. Haftasında idrar testi negatif çıkıp gebeliğini sonradan öğrenen oldu mu? :KK43:(

eğer 3 hafta önce tek ilişki olduysa mantıken idrarda çıkması lazım.. emin olmak için yarın sabah ilk idrarla tekrar deneyin derim. reglin 12 gün geciktiyse ya gebelik var ya da başka bir sorun..

eğer 3 hafta önce tek ilişki olduysa mantıken idrarda çıkması lazım.. emin olmak için yarın sabah ilk idrarla tekrar deneyin derim. reglin 12 gün geciktiyse ya gebelik var ya da başka bir sorun..[/QUOTE

Korunmuştuk da, gebe kalmak istemiyorum henüz o yüzden gebelik ihtimali korkutuyor beni. Acaba stresten gecikme olur mu bu kadar

stresten olabilir tabii. özellikle kafanı buna takıp endişe ettiysen..

İlişkinin üzerinden 3-3.5 hafta geçti adetim gecikince test yaptım negatifti. Zaten gebe kalmak istemiyorum emin olmak için kan tahlili ne gideyim diye düşündüm
O zaman rahat ol canim yoktur hamile olsan idrarda coktan cikardi ultrasonda bile gorunurdu

İnş yoktur korkuyorum baya :KK43: isteyen herkes en yakın zamanda mutlu haberini alır umarım :)
Amin insallah canim, korma hic tek bi iliskidden bahsediyoruz ve ustunden 3 hafta gecmis, olsaydi idrarda cikardi, hamilelikte iliskiden 6 ila10 gun sonra idrarda belirmeye baslar cizgi

[QÖyle ="perimavi06, post: 37915826, member: 548855"]Amin insallah canim, korma hic tek bi iliskidden bahsediyoruz ve ustunden 3 hafta gecmis, olsaydi idrarda cikardi, hamilelikte iliskiden 6 ila10 gun sonra idrarda belirmeye baslar cizgi[/QUOTE]

Oyle düşününce ben de rahatliyorum sonra aklıma hala regl olamadığım geliyo :KK43:

perimavi06rahat diyorum5826 .!.:
Amin insallah canim, korma hic tek bi iliskidden bahsediyoruz ve ustunden 3 hafta gecmis, olsaydi idrarda cikardi, hamilelikte iliskiden 6 ila10 gun sonra idrarda belirmeye baslar cizgi

Öyle düşününce rahatliyorum sonra aklıma hala regl olmadigim geliyo :KK43:

X